Eticaret Sistemleriyle Giyim Sitesi Nasıl Yapılır ? Eticaret Sistemleriyle Giyim Sitesi Nasıl Yapılır ?

alışveriş siteleriİnsanlar belirli periyotlarda yeni giysiler almaktadırlar. Çünkü bu bir gereksinimdir. İnsanların yemekten sonra en büyük ihtiyaçları giysileridir. Bunun için sürekli giyim mağazalarından alışveriş yapmaktadırlar. Günümüzde ise on binlerce giyim firması bulunmaktadır. 

Son zamanlarda ise giyim siteleri trend olmaya başlamıştır. Bunun iki büyük sebebi vardır. Birincisi taksit, komisyon ve kampanyaların yapılması, ikincisi ise insanların kredi kartı ile mağazaya gitmeden, yorulmadan ve binlerce tercih seçeneğine sahip olarak alışveriş yapmasındandır.

Peki Giyim Siteleri Nasıl Yapılır ?

Erkek / Bayan giyim sitesi yapabilmek için bazı sistemlerin kullanılması gerekmektedir. Öncelikle bir site açılması ardından e-ticaret paketlerinin kullanılması son olarak ödeme sistemlerinin bu paketlere entegre edilmesi gerekir. Şimdi bir giyim sitesi açabilmek için neler yapılması gerektiğini kısaca anlatalım.

İlk olarak internet siteniz için bir ismi tescil etmeniz, Örneğin; neticaretgiyim.com

Tescil ettiğiniz bu domain ismi için bir adet hosting yani barındırma hizmeti almanız,

Sitenizin tasarımı için bir grafiker ile çalışmanız,

Yapılan tasarımın koda dökülebilmesi için bir css uzmanın yardım almanız,

Site içi kodların sipariş, ürün ekleme, kargo yönetimi, içerik ekleme, kategori ayarlamaları kısacası her alanın koda dökülebilmesi için bir yazılımcı ile çalışmanız,

Ödeme sistemlerinin kurulabilmesi için bir uzmandan yardım almanız,

Arama motorlarından, reklamlardan ve diğer alanlardan kullanıcı çekebilmeniz için SEO ve SEM uzmanları ile çalışmanız gerekmektedir.

Bütün bu çalışmaların sonucunda harcayacanız miktar yaklaşık olarak 20.000 TL civarındadır. Kendinize özgü bir giyim sitesi yapabilmeniz için en az bu ücreti ödemeniz gerekmektedir. Yazılımcılar, seo uzmanları, sem uzmanı, grafiker için ayrı ayrı ücret ödemeniz ve bazılarının da devamlılığını sağlamanız gerekmektedir.

NETİCARET PAKETLERİ İLEGİYİM SİTELERİ

Neticaret e-ticaret sektöründe uzun yıllardır hizmet veren bir firmadır. Dalında uzman yazılımcılar, seo uzmanları, grafikerler, sem uzmanları ile birlikte sektörünüze en uygun ve bir eticaret sitesinde olması gereken her özelliği bir arada toplamıştır. Bu sayede ortaya oldukça kaliteli ve orjinal giyim siteleri çıkmıştır. Örnek olarak;

http://www.lialea.com/

http://www.yakejeans.com

http://www.bilenler.com.tr/

Neticaret tarafından yapılan diğer referans siteleri inceleyebilmek için tıklayınız.

Neticaret uzun yıllardır e-ticaret sektöründe hizmet vermekte ve 500+ tasarımının yanında kişiye özel olarak tasarımlar geliştirmektedir. Uluslararası güvenlik altyapısı, Turkcell altyapısında varınan sunucuları, ve vermiş olduğu eğitimler ile birlikte bir e-ticaret sitesi açmadan önce alınması ve bilinmesi gereken her şeyi sizlere aktarmaktadır. Sizde bu sistemleri ücretsiz olaak denemek isterseniz aşağıdan demo talebinde bulunabilirsiniz.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle