Garanti E-ticaret Sitesi Sahibi Olmanın Yolları Garanti E-ticaret Sitesi Sahibi Olmanın Yolları

Bir web sitesi açarken onun alınan ömrü kadar açık olacağına, bütün tehditlere karşı korunacağına ve yazılımın sürekli kendini güncelleyerek geliştirebileceğine garanti vermek oldukça zordur. Çünkü böyle bir site yapılabilmesi için oldukça tecrübeli ekipler ile yıllarca beraber çalışarak bir yazılım çıkarmak gerekmektedir. Aksi taktirde yapılan sitelerin sadece bir kaç ayda sonu gelebilir.

Neticaret garanti e-ticaret paketleri ile e-ticaret sitenizi aldığınız süre kadar garanti altına alıyor. Güvenlik, tasarımda yapılabilecek güncellemeler ve sürekli açık kalma garantisi veriyor. Bunu nasıl mı sağlıyor ? Hemen alt başlıklar altında anlatalım.

GÜVENLİK ÖNLEMLERİ

Neticaret 2007 yılında bu yana e-ticaret sektöründe yeni yazılımlara imza atan köklü bir şirket. Bütün sistemler uzman yazılımcılar tarafından hazırlanıyor. Sadece bir kaç ay değil yıllarca süren emekler sonucu güvenlik e-ticaret paketleri ortaya çıkartılıyor. Peki nasıl alıyor e-ticaret sistemlerinin güvenlikleri ? İlk olarak kredi kartı güvenliği için bütün sitelerde 128bit SSL şifreleme sisteleri kullanılıyor. Siteye karşı yapılacak olan saldırılar içinde Firewall ve IPS-IDS güvenlik önlemleri kulanılıyor. Bu terimler hakkında detaylı bilgilere sahip olabilmek için arama motorlarında aratma yapabilirsiniz. Hepsi uluslar arası şirket sitelerinde kulanılan güvenlik önlemleridir.

TASARIM GÜNCELLEMELERİ

Neticaret e-ticaret paketi tasarımları sürekli güncelleniyor. Bu güncellemeler alınmış olan sistemlere otomatik olarak entegre ediliyor. Aynı zamanda e-ticaret sitesi açan firmalarda kendileri tasarımlarını değiştirebiliyor. Yani kodlar açık olarak veriliyor.

SİTENİZİN SÜREKLİ AÇIK OLMASI

Siteniz herhangi bir kapanma sorunu ile karşılaşmıyor. Çünkü Neticaret Turkcell'in sunmuş olduğu sunucularda sitelerini barındırıyor.

Bir çok konu hakkında çalışmalar yapılıyor. Ancak e-ticaret sitelerinizi garanti e-ticaret adı altında toplamak için en önemli olan üç konu yukarıda bahsettiklerimiz. Sizde garanti e-ticaret paketinize sahip olmak istiyorsanız ya da bu paketi almadan önce denemek istiyorsanız bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle