Garanti Bankasından Ücretsiz Sanal Pos ve 3D Secure Kurulumu Garanti Bankasından Ücretsiz Sanal Pos ve 3D Secure Kurulumu
sanal pos garanti

Neticaret ile garanti Bankası arasında yapılan özel anlaşma sayesinde kurumsal işletmeler için geliştirilmiş olan Neticaret Plus E-ticaret Paketi kullandığınız taktirde Garanti Bankası’ndan cazip koşullara sahip olabilirsiniz.

Garanti Bankası – Neticaret İş Birliği

Neticaret ve Garanti Bankası arasında yapılan iş birliği sayesinde Neticaret kullanıcıları Garanti Bankas’ndan ücretsiz bir şekilde sanal pos ve 3D Secure alma şansına sahip olmaktadırlar. Bu özelliğin yanında aynı zamanda Garanti Alışveriş platformunda da ücretsiz sanal mağazalarını oluşturabilmektedirler.

Neticaret paketlerini kulanlar başka hangi özelliklere sahip olabilmektedirler ?

UPS kargo ile yapılan anlaşma sayesinde Neticaret kullanıcıları UPS Kargo’dan cazip fiyatlar ile taşımacılık hizmeti alabilmektedirler. Sadece e-ticaret siteniz üzerinden yapılan satışlarda değil yerel mağazanız üzerinden göndereceğiniz paketlerde de Tüm Türkiye’ye tek bir sabit fiyata paket gönderebilemektesinizdir.

Neticaret e-ticaret paketini kullanan herkes dünyanın en büyük arama motoru olan google’dan 100 TL değerinde Adwords kupon sahibi olmaktadırlar.

Teknolojik alt yapısı ile hem müşterilerinizin hem de sizlerin bilgileri korunarak garanti altına alınmaktadır. Ödeme sayfalarında bulunan 128bit SSL şifreleme sistemleri sayesinde müşterilerinizin kredi kart bilgileri şifrelenerek transferi sağlanmaktadır. Aynı zamanda Neticaret sunucularında saldırı ve tehditlerle beraber veri kayıplarına karşı RAID5, IPS, Firewall ve IDS güvenlik önlemleri alınmaktadır.

Sipariş ve ürün yönetimi tek bir yönetici paneli üzerinden yapılabilmektedir. Online sipariş takibi yapılabilmekte, üyeler kategorize edilebilmekte, sipariş analizleri ve raporları çıkartılabilmektedir.

E-ticaret sitenize üye olan kullanıcılara toplu bir şekilde mail gönderebilirsiniz. Mail marketing yani toplu e-posta gönderme hizmetinizi yönetici panelinizden kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

Neticaret eticaret sistemlerinin xml uyumluluğu sayesinde ürün bilgileri xml formatta dış ortama aktarılabilmekte ve aynı zamanda xml formatında elinizde bulunan ürünlerin siteye eklenmesi sağlanabilmektedir.

Akıllı linkleme ve özel SEO alanları sayesinde arama motorlarında üstün performans sağlayabilmektesinizdir. Neticaret paketlerinden Perfect ve Premium olan elektronik ticaret paketlerini kullanan herkese özel olarak 3 saat SEO ve SEM eğitimleri verilmektedir.

Geliştirilebilir tasarım özelliği sayesinde e-ticaret siteniz rahat ve kolay bir şekilde istediğiniz tasarıma dönüştürülebilir. Dilerseniz paket içerisinde bulunan 500+ temadan herhangi bir tanesini dilerseniz de kendi yaptırdığınız özel tasarımları kullanabilirsiniz.

Denemeden almam diyenler için

12 yılın vermiş olduğu tecrübeler sonucu geliştirilmiş olan ve dönem dönem ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirilen e-ticaret paketlerini test etmek isterseniz tek yapmanız gereken şey demo talebine tıklayarak karşınıza çıkan formu doldurmaktır. Denemek için sizlere gönderilecek olan e-ticaret sitemi ücretsizdir. Neticaret eticaret yazılımları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için sizlere bu ayrıcalık tanımıştır.

demo

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle