Girişimcilere Özel Elektronik Ticaret Fırsatı Girişimcilere Özel Elektronik Ticaret Fırsatı

Gişirişimci isen ve e-ticarete girerek farklı bir sektörde de farkını yaratmak istiyorsan Neticaret'ten sana büyük bir elektronik ticaret fırsatı. Son güncellemeleri ile neticaret eticaret sistemleri  güncellendi. Paketlere yeni özellikler eklenerek aynı zamanda  uygun fiyatlar belirlenerek bu sektörde başarıya ulaşabilmeniz için herşey sağlandı. 

ELEKTRONİK TİCARET PAKETLERİNİN ÖZELLİKLERİ

Güvenlik Önlemleri: Bir e-ticaret sitesinde olması gereken her türlü güvenlik önlemi alındı ve siteler Turkcell iştirakı olan Tellcom'da barındırılmaya başlandı. Alınan güvenlik önlemleri: Firewall, 12 bit SSL, IDS / IPS

Sitemap: Google'da otomatik olarak sitemap kurulması sağlandı. Bu sayede google e-ticaret sitenizin kaydını otomatik bir şekilde yapacak ve indexlerin daha hızlı bir şekilde alınmasını sağlayacak.

Akıllı Linkleme ve SEO: Sitenize girdiğiniz her içerik kendi adı ile bir uzantı almakta. Aynı zamanda içeriklerin seo ayarlamaları manuel olarak yapılabilmekte. Bu sayede arama motorlarında üstün performanslar sağlayabilmektesiniz.

Geliştirilebilir Tasarım: Size sunulan yüzlerce tasarımdan herhangi birini kullanabilirsiniz. Ancak tasarımı özel olarak yaptırmak istiyorsanız paneliniz üzerinden bu değişikliği sağlayabilirsiniz.

Google Analytics: Google analytics özelliği ile sitenize yapılan giriş çıkışları, online sayısını, hangi kelimeden hangi şehirden kaç kişi geldiğini, bağlantılı kaynakları ve sitenizin trafiği ile ilgili bilmeniz gereken her türlü özelliği öğrenebilirsiniz.

Ödeme Sistemleri: Bir e-ticaret sitesinde kullanılabilecek bütün ödeme sistemlerini sorunsuz bir şekilde kurabilirsiniz. Sanal pos kurulumu, mobil ödeme, havale ile ödeme, kargo ile kapıda ödeme ve diğer online ödeme sistemlerinin entegrasyonunu anında yapabilirsiniz.

Facebook Store: Özel facebook store eklentisi ile eticaret sitenizde sergilemekte ve satmakta olduğunuz ürünlerin tanıtımını aynı zamanda dünyanın en büyük paylaşımm sitesi facebook üzerinden de yapabilirsiniz.

Bütün bu özelliklerin yanında dikkatinizi çekebilecek ve aynı zamanda satışlarınıza yardımdı olacak olan sistemlerde e-ticaret paketlerinde mevcuttur. Bu özellikler için; "Ürünlerimiz Hakkında" Size sunulan elektronik ticaret fırsatlarını kaçırmamak için; "E-ticaret Paketleri"

 

e-ticaret paketi

 

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle