Neticaret Paketleriyle Sektörünüze Özel E ticaret Tasarım Neticaret Paketleriyle Sektörünüze Özel E ticaret Tasarım

Eğer işletmenize özel bir e-ticaret sitesi yapmak ve bu site üzerinden ürünlerinizi pazarlamak istiyorsanız sitenizin görünümüne oldukça fazla önem vermeniz gerekir. Arama motorlarından ya da reklamlar yardımı ile sitenize çektiğiniz müşterilerin ilk dikkat edeceği şey sitenizin tasarımı olacaktır. Görselliğin yanında ürünlerin kolay aranabilmesi, kategorilerin düzgün bir şekilde yerleştirilmesi, ürün resimlerinin ve tanıtımlarının yapıldığı sayfaların düzenli olması da büyük önem taşımaktadır. 

E-TİCARET SİTELERİNDE TASARIMIN ÖNEMİ

Sitenize giriş yapan insanlar istedikleri ürüne hızlı bir şekilde ulaşmak isterler. Bunun yanında almak istedikleri ürünler hakkında detaylı bilgilere ve profesyonel olarak çekilmiş olan resimlerde onları cezbetmektedir. Satacağınız ürünü ne kadar iyi bir şekilde tanıtırsanız ve ne kadar çok görsele yer verirseniz, tüketiciler o denli ürünü alma istediğinde bulunurlar. Ancak tek bir resim ve bir kaç satır açıklama ile ürünü e-ticaret sitenize eklerseniz satışlarda gözle görülür azalışlar fark edersiniz.

Genel olarak sitenizin tasarımınızı sektörünüze uygun olarak yapmanız gerekir. Ayrıca sadece size özel bir tasarımın olması hatırlanmanızı kolaylaştıracaktır. Büyük firmalar genellikle hiç olmayan tasarımları tercih etmişler ve akıllarda bu tasarımla ile kalmışlardır. Eğer bu sektöre yeni giriş yapacak olan bir firma iseniz kendinize özel bir tasarım seçmeniz ilerleyen zamanlarda yararınıza olacaktır. 

NETİCARET'ten SEKTÖRÜNÜZE ÖZEL TASARIMLAR

Neticaret başarılı tasarım ekipleri ile sektörünüze en uygun e-ticaret sitelerini yapmaktadır. Kategoriler, ürün açıklamaları, ödeme seçenekleri, resimler, anasayfa, alt sayfalar, yazılar, ödeme sayfaları ve sitenizin tasarımı ile ilgili bütün alanları sizlerin isteğine göre yapmaktadır. Örnek olarak; http://www.btsony.com/http://www.store-k.com/http://www.avistanbul.com.tr/ sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

ARAYIN SİZDE KENDİNİZE ÖZGÜ E-TİCARET SİTENİZE SAHİP OLUN

Tamamen güvenlikli, bütün ödeme sistemlerinin kurulabildiği, kolay ve rahat bir şekilde siparişlerinizi takip edebileceğiniz, teknolojik ürün ekleme yönetimli, amara motorlarında üstün performans gösteren, facebook store eklentisi bulunan, geliştirilebilir yazılıma sahip ve tamamen sizlere özgü olan bir e-ticaret sayfası açmak istiyorsanız sayfanın hemen sağ üst kısmında bulunan alandan demo talebinde bulunabilir ve sizlere yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. 14 yılın vermiş olduğu deneyim ile sizde Eçözüm e-ticaret paketlerinin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Müşterilerinizle sürekli olarak iletişim kalmanız ve istediklerinde onlarla görüşmeniz sitenize ve firmanıza olan güveni artıracaktır.