Şirketlere Özel E-ticaret Sistemleri Kurmak Şirketlere Özel E-ticaret Sistemleri Kurmak

Firma, işletme ya da dükkanında ürün satan bir bireyin aklından sürekli şu soru geçmektedir. E-ticaret sitesi nasıl yapılır. Bu sorunun akıllarından sürekli geçmesinin sebebi ise ürünlerini internet üzerinden satışa sunma isteğidir. Sadece yerel mağazalarında değil internet üzerinden tüm dünyaya açılmak isterler.

Sizinde aklınızdan bu tarz sorular geçiyor ve nasıl eticaret sitesine sahip olacağınızı bilmiyorsanız hemen anlatalım. Eçözüm e-ticaret sektöründe yaptığı atılımlarla neticaret eticaret yazılımını geliştirmiş durumda. Bu yazılım sayesinde internet üzerinden tüm kredi kartlarına özel satış yapabiliyorsunuz. Sadece kredi kartı ile değil diğer ödeme sistemlerini sitenize entegre edebiliyorsunuz.Bir e-ticaret sitesine sahip olmak ve bu site üzerinden ürünlerinizi pazarlamak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey eticaret paketlerinden herhangi bir tanesini almak. Aldığınız eticaret paketi içerisinde bir e-ticaret sitesinde olması gereken bütün özellikler ekli olarak geliyor.

Size bir e-ticaret sitesi açılıyor. Ardından bu siteye beğendiğiniz tasarımlardan bir tanesi giydiriliyor. Eğer sanal pos sahibi olabiliyorsanız sanal poslarınız eğer olamıyorsanız ödeme sistemlerinin sunduğu sanal poslar isteğiniz üzerine sitenize entegre ediliyor. Artık yapmanız gereken tek şey ürünlerinizi ekleyerek onları satışa sunmanız. Satışa sunduğunuz ürünler için müşterileriniz sitenize geliyor. Herhangi bir ürünü beğeniyor ardından ödeme yap kısmına tıklayarak ödeme sayfasına yönleniyor. Daha sonra sizin sunduğunuz ödeme seçeneklerinden herhangi bir tanesini seçiyor. Bu ödeme kapıda ödeme de olabilir, kredi kartı ile online 3D secure ödeme de olabilir, havale ile yapılan ödemelerde olabilir. Ardından sahip olduğunuz yönetim panelinden sipariş bilgilerini görebilir ve müşterinize ürününüzü postalayabilirsiniz.

E-ticaret sitesi yapmak kolaydır ancak en kaliteli, en uygun fiyata ve en güvenilir olanı bulmak oldukça zordur.

facebook paylas