E-ticaret Paketleri - Profesyonel SEO Danışmanlığı E-ticaret Paketleri - Profesyonel SEO Danışmanlığı

E-ticaret sitesi açmadan önce o sitenin kurulumu sırasında ya da kurulumundan sonra alınacak olan dersler, eğitimler ya da özel kurslara oldukça fazla dikkat edilmesi gerekmektedir. E-ticaret reel hayattan farklı bir sektördür. Bu sektörde insanlar sanal olarak bir yarış içerisindedir. Bu yarış ise başı çeken ve en önemli olan konu açılan sitelerin arama motoru optimizasyonunun yapılmasıdır.

SEO / SEARCH ENGINE OPTIMIZATION / ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Arama motoru optimizasyonu sitelerin google ve diğer büyük arama motorlarında daha sağlıklı yer almasını ve daha üst sıralarda çıkabilmesini sağlamak amacı ile yapılan bir çalışmadır. Bu çalışma seo uzmanları tarafından yapılmaktadır. Seo uzmanları arama motorlarının güncellemelerini ve yaptığı çalışmaları güncel olarak takip etmekte ve ona göre açılan sitelerde optimizsyon çalışmaları yapmaktadırlar. Kısacası arama motorlarının istemiş olduğu ve güncellemelerini takip eden eden sitelerin yapılmasıdır.

Seo optimizasyonu çok önemlidir çünkü arama motorlarından gelecek olan organik hitlerin belirlenmesinde başrol oynamaktadır. Yazılan herhangi bir içeriğin veya eklenen herhangi bir ürünün arama motorlarında istenen yerlere gelmesini sağlayan, bu konuda başarının daha kısa sürede yakalanmasını hızlandıran bir çalışmadır.

E-PAKETLERİ / POFESYONEL SEO DANIŞMANLIĞI

E-ticaret siteleri açıldıktan sonra site ile ilgilenilmesi gerekmektedir. Bu ilgi sadece ürün ekleme ya da siteye reklam almak ile olmamaktadır. Sitenin arama motoru optimizasyonu iyi yapılmalı ve aynı zamanda arama motorlarının güncellemeleri takip edilerek düzenli ve güncel bir çalışma yapılmalıdır. Yapılması gereken çalışmalar Neticaret e-ticaret paketleri alındığı taktirde SEO / SEM kursları ile sizlere anlatılmaktadır. E-ticaret site sahiplerine özel olarak verilen bu eğitimlerde;

Sitenin seo analizi nasıl yapılır, arama motoru optimizasyonunda dikkat edilmesi gereken genel kurallar, sitede yapılması gereken ve arama motorlarının istemiş olduğu ya da tavsiye etmiş olduğu değişiklikleri seo kavramının genel olarak ne olduğu gibi genel bir eğitim verilmektedir. Bu eğitimi aldıktan sonra eğer araştırmacı ya da öğrenmek isteyen bir kimliğiniz var ise e-ticaret seo danışmanınız kendiniz olabilirsiniz.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle

Yorumlar - 1

Okan Akçay - 13.08.2013 - 11.34

Arama motoru optimizasyonu alınması gereken en önemli eğitim. Eğer bir e-ticaret sitesi açılacaksa ve bu sitede başarıya kısa bir sürede ulaşılması isteniyorsa profesyonel seo danışmanlığı ile tanışmak gerekir.