Eticaret Paketi Satın Almak İstiyorsanız Dikkat Edin Eticaret Paketi Satın Almak İstiyorsanız Dikkat Edin
e-ticaret-paketleri

Alacağınız sistemin özelliklerini ince eleyip sık dokumanız, ileride yapacağınız satışlarda en etkili faktörlerden bir tanesi olacaktır. Aynı zamanda dikkatli seçilen bir eticaret paketi sayesinde ileride şirketinizi zor duruma düşürebilecek etkenlerden uzak durulması sağlanmaktadır.

Şirketiniz ya da girişimci iseniz kendiniz için kuracağınız sanal mağazanız için alacağınız eticaret paketinin özellikleri nasıl olmalıdır ?

GÜVENLİK

Her internet sitesinin güvenliği alınmalıdır. Ancak e-ticaret sitelerine ayrı bir özen gösterilmelidir. Çünkü e-ticaret siteleri internet üzerinden satış yapmakta ve satış yaparken de hiçbir sorunla karşılaşılmamalıdır. Müşterilerin güvenliği son derece ileri güvenlik önlemleri ile alınmalı, sunucularınızda ve sitenizin ödeme sayfalarında özel sistemler kullanılmalıdır.

TASARIM

E-ticaret tasarımları bir müşterinin siteye olan güvenini test eden bir özelliktir. Tüketiciler ürün satın almak için girdikleri sitenin tasarımında en ufak bir tereddütte kalırsa ürün almadan çıkış yapmaktadırlar. Bunun için kullanacağınız eticaret paketinde tercih edebileceğiniz e-ticaret tasarımlarının sayısı fazla olmalı ve aynı zamanda tasarımlar geliştirilebilir özelliklere sahip olmalıdır. Geliştirilebilir demek istendiği zaman tasarım üzerinde oynanabilir demektir.

ÖDEME

Eticaret paketinizde kullanacağınız ödeme sistemlerinin satış sayınız ile doğrudan ilişkisi bulunmaktadır. Açacağınız sanal mağazaya her türlü ödeme sistemini kurmanız ve bunların entegrasyonu rahatlıkla yapabilmeniz gerekmektedir. E-ticaret paketini satın aldıktan sonra her ödeme sistemi için ayrı ayrı yüksek meblağlar ödememeli, yazılımınızda bu sistemlerin rahatça kurulabilmesi önemlidir.

DESTEK

E-ticaret sitenizi açtınız. Ürünlerinizi özenli bir şekilde siteye eklemeye başladınız. Ya bir sorun yaşarsanız ? Sitenizle ilgili yaşayacağınız her türlü problemde anında size online destek verebilecek birilerinin olması önemlidir. Bu yüzden eticaret paketini alacağınız firmanın telefon ve aynı zamanda mail desteği verip vermediğine dikkat etmeniz gerekir.

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN: ETİCARET PAKETLERİ

NETİCARET

Neticaret yukarıda anlatılan özellikleri tam anlamı ile yerine getirmekte hatta daha anlatılamayan onlarca özelliği eticaret paketlerinde sizlere sunmaktadır. Alacağınız eticaret paketleri sayesinde site alan adı, host, kargo takip, eğitim, seo kursları, xml ürün entegrasyonu, online destek, sözleşmeli kargo, ücretsiz sanal pos, özel indirim kuponları ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Bunların yanında eticaret paketi Neticaret tarafından özel olarak garantilenmekte ve yaşayacağınız en ufak sorunda sorumluluğu üstlenerek ayrıcalıklı çözümler üretmektedir.

Sizde Neticaret’in teknolojik ve kaliteli e-ticaret sistemlerini detaylı bir şekilde incelemek ve ona göre karar vermek istiyorsanız, sistemi satın almadan önce online olarak göz atabilirsiniz. Ücretsiz demo talebinde bulunarak daha hangi özelliklere sahip olacağınızı öğrenebilirsiniz. Demo talebi için;

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle