Eta Muhasebe Programı Nedir ? Eta Nasıl Alınır Eta Muhasebe Programı Nedir ? Eta Nasıl Alınır
ETA

ETA, Entegre Ticari Uygulama Programı’dır. Türkiye’de en çok kullanılmakta olan muhasebe programları arasında başı tutmaktadır. ETA programı Türk yazılımcılar tarafından geliştirilmiş Firma’ya aittir.

ETA programı hakkında

ETA programı yazılmadan önce Türkiye’de ithal edilen muhasebe programları kullanılaktaydı. ETA tarafından geliştirilen e tamamen Türkçe olan ETA muhasebe programından sonra bi çok işletme, kurum ve kuruluş bu programı kullanmaya başladılar. Bu program yapılmakta olan bütün güncellemeleri kendi programı üzerinde gerçekleştirmekte ve aynı zamanda online olarak güncelleme yapabilen bir yazılım ile yapılmıştır. Örneğin kanuni bir değişiklik yapıldığında ETA bunu anında kendi programlarına uygulamaktadır. Türkiye’de yaklaşık olarak 25 yıldır kullanılmaktadır.

ETA muhasebe programının özellikleri

ETA muhasebe programının özelliklerinin iyi bir şekilde anlaşılabilmesi için eğitimler alınması gerekmektedir. Yazılı ya da görsel olarak bu programı anlamak uzun zaman alabilmektedir. Bu sebeple ETA tarafından programın kullanımına dair eğitimler verilmektedir. Verilen ilk eğitimin ardından programınız kurulmakta ve kullanıma açılmaktadır.

ETA İstanbul’da bulunan ofisinde bu program hakkında özel eğitimler vermektedir. ETA muhasebe programı üç ana gruba hizmet vermektedir. Bu gruplar sırası ile ofis uygulamaları, ticari uygulamalar, ve özel sektör uygulamaları olmak üzere üçe ayrılmaktadır. ETA’nın asıl amacı muhasebe de yaşanan bütün sorunları ortadan kaldırmaktadır ve bunu 7/24 verdiği desteğin yanında programın rahat ve kolay kullanımı sayesinde sağlamaktadır.

ETA muhasabe programı nereden, nasıl alınır

ETA muhasebe programını satın almak ve bu programı verilecek olan özel eğitimlerden sonra kullanabilmek için Papinet Bilgisayar’ı arayabilirsiniz. Papinet Bilgisayar’ın internet adresine ulaşabilmek için tıklayınız.

Papinet Bilgisayar üzerinden ETA programı hakkında bilinmesi gereken her şeye ulaşabilir aynı zamanda bu programı da satın alabilirsiniz. Eta yazışma formalarına, ürünlere ve kampanyalara yine Papinet Bilgisayar üzerinden ulaşabilirsiniz.

Neticaret papinet bilgisayar iş birliği

Neticaret e-ticaret yazılımlarını kullanan firmalara özel ETA muhasebe programlarında özel indirimli çözümler uygulanmaktadır. İnternetten online satış yapabileceğiniz e-ticaret sitelerinin özelliklerini inceleyebilmek için tıklayınız.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle