Endüstriyel Kimyasalların Malzemelerin Makinelerin İnternetten Satışı Endüstriyel Kimyasalların Malzemelerin Makinelerin İnternetten Satışı

Endüstriyel malzemeler özellikle malzeme ve sanayi bölgelerinde gerekli olan endüstri sektöründe kullanılmakta olan her türlü ürüne verilen isimdir. Genel olarak en yaygın bilinenleri endüstriyel kimyasallar ve endüstriyel makinelerdir. Örnek olarak kireç sökücü, pas sökücü, bulaşık makinesi, buz makineleri, imalat ekipmanları, temizleme kimyasalları, çamaşırhane ekipmanları bu sektörlerde kullanılan malzemeler arasında yer almaktadırlar.

ENDÜSTRİYEL MALZEMELERİNİZİ BÜTÜN İŞLETMELERE ULAŞTIRIN

Endüstriyel malzemeler genellikle bulunan bölge ve civarında satışa sunulmaktadır. Halbuki bu malzemelere tüm Türkiye’de ihtiyaç bulunmaktadır. Yani kargo ya da nakliye ile teslimatı yapılabilecek her türlü ürünün internetten online satışı yapılabilir ve bütün illerin ihtiyaçları karşılanabilir. Bu malzemelerin en çok tanıtıldığı yerler fuarlardır ve satın almak isteyen kişiler genel olarak bu fuarlar sayesinde ürün sahibi olmaktadırlar. Onların kilometrelerce yol gemlerine izin vermeden siz firma sahipleri kendi e-ticaret sitenizi açarak endüstriyel malzeme ihtiyacı olan işletmelere ulaşabilirsiniz.

endüstriyel malzemeler

ENDÜSTRİYEL MALZEMELER SATABİLECEĞİNİZ E-TİCARET SİTESİ

Firmanıza ait olacak olan bir site üzerinden istediğiniz ödeme yöntemlerini kullanarak online malzeme satışı gerekleştirebilirsiniz. İlk olarak işletmenize özel bir alan adı yani site ismi alınır. Bu site ismi sitenizde barındırılacak olan bütün içeriklerin ve trafiklerin sağlanabilmesi amacı ile bir sunuya bağlanır. Ardından endüstriyel sektörlere özel olan grafik tasarımlarından herhangi bir tanesi seçilerek sisteme entegre edilir.

YÖNETİCİ PANELİ

Kredi kartı ile ödeme yapacaksanız sanal pos kurulumu havale ya da kargo ile kapıda ödeme alacaksanız özel sipariş alanları oluşturulur. Malzemelerinizi satabilmeniz için gerekli olan ürün açıklama sayfası, sipariş paneli, kargo takibi, siteye üye olan kullanıcılar, kategori oluşturma kısacası bir e-ticaret sitesinde olması gereken bütün özellikler size özel olan açılan yönetici paneline eklenir. E-ticaret sisteminizin nasıl olacağına dair bilgi sahibi olmak istiyorsanız referanslarımız sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

EĞİTİM, SEO, REKLAM

Endüstriyel malzemelerinizi satacağınız sanal mağazanız yayına girdikten sonra en çok dikkat edilmesi gereken iki konu vardır. Bunlar arama motoru optimizasyonu yani SEO ve alacağınız reklamlardır. SEO arama motorlarından gelen kullanıcıların sayısını arttırabilmek ve arama motorlarına uygun sayfalar üretebilmek için yapılan yapılan çalışmalar bütünüdür. Bu iki konu hakkında uzmanlarımız tarafında size özel eğitimler verilir. Ayrıca özel olarak alınan kurslar sayesinde sizlerin de bu konularda profesyonelleşmeniz sağlanarak e-ticaret sektöründe başarıya ulaşabilmeniz için destekte bulunulur.

NEDEN E-TİCARET ?

Bu sorunun cevabı oldukça basittir. Çünkü artık bütün firmalar yani müşterileriniz, işletmelerine malzeme alışverişi yapabilmek için interneti kullanıyorlar.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle