Elektronik Ticaret Yazılımları | Profesyonel E-ticaret Sistemleri Elektronik Ticaret Yazılımları | Profesyonel E-ticaret Sistemleri

Elektronik ticaret konusunda herhangi bir bilgisi olmayanlar ve bu sektöre giriş yapmak isteyenler için detaylı bir şekilde "e-ticaret" ne anlama gelir anlatalım.

E-TİCARET: Normal hayatta iki kişi arasında yapılan alışverişe ticaret denmektedir. Ticaretin internet, elektronik cihazlar ve ödeme sistemleri yardımı ile birlikte yapılmasına ise e-ticaret denmektedir. E-ticaret elektronik ticaretin kısaltılması olarak yazılmaktadır ve bir çok kişi tarafından bu adı ile bilinmektedir. Peki e-ticaret sitesi nasıl açılır ?

E-TİCARET SİTESİ AÇMA

E-ticaret sitesi açabilmeniz için bir kaç kritere uymanız gerekmektedir. Bu kriterlerin ilki şirket sahibi olmanızdır. Şahıs, limited ya da anonim şirketi olmanız fark etmez. İkincil olarak ise e-ticaret paketlerini kullanarak kendinize bir e-ticaret sitesi yaptırmanız gerekmektedir. E-ticaret sitesini baştan yapmak yıllarınızı alabilmektedir. Neticaret e ticaret paketlerini kullandığınızda ise siteniz bütün özellikleri ile birlikte sizlere teslim edilmektedir. Peki nedir Neticaret e-ticaret paketlerinin özellikleri ?

NETİCARET E-TİCARET PAKET ÖZELLİKLERİ

Güvenlik: Güvenlik oldukça fazla önem verilmektedir. Site alışverişi yapılacağı zaman girilmekte olan kredi kart bilgileri şifrelenmektedir. Bunun için 128bit SSL şifreleme sistemleri kullanılmaktadır. Site güvenliği için ise Turkcell altyapısında bulunan sunuculardan yararlanılmaktadır. Bu sunucuların Firewall ve IPS | IDS önlemleri vardır. Bu önlemler sitenize yapılacak olan saldırı ve tehditleri tespit ederek önlemektedirler.

Tasarım: 500+ tasarım arasından istediğinizi seçebilir zaman içerisinde ise bu tasarımları değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda tasarımlar geliştirilebilir özelliktedir. Dilerseniz yardım alacağınız bir grafiker ile sitenizi istediğiniz görünüme getirebilirsiniz. Dilerseniz de Neticaret grafik ekibi ile birlikte kendinize özgü tasarımı oluşturabilirsiniz.

Ödeme Sistemleri: Şu an e-ticaret sitelerinde kullanılmakta olan bütün ödeme sistemlerini sitenize entegre edebilirsiniz. Bunun için yazılımlar özel olarak kodlanmıştır. 3D sanal pos kurulumu, mobil ödeme, havale ile ödeme, kredi kart sistemleri ve aklınıza gelebilecek her sistem saatler içerisinde sitenize kurulabilmektedir.

SEO: Bir e-ticaret sitesi açıldıktan sonra mutlaka arama motoru optimizasyonunun yapılması gerekmektedir. Eğer bu çalışma yapılmaz ise arama motorlarından organik aynı zamanda ücretsiz kullanıcıları çekemezsiniz. Bu sebebpten dolayı özel eğitimler ile bilikte sizlere SEO konusunda bütün bilinmesi gereken kriterler anlatılmaktadır.

Yönetici Paneli: Özel olarak yazılmış olan yönetim paneli ile birlikte sorunsuz bir şekilde içerik yönetimi, online sipariş takibi, anlık kargo teslim bilgileri, ürün / sayfa / yazı ekleme gibi seçenekleri kolay bir yapabilirsiniz. Yönetici paneli oldukça anlaşılır ve sade bir şekilde hazırlanmıştır. Ve e-ticaret sisteminiz teslim edilmeden önce sizlere özel kurslar verilmektedir.

Bunlarla beraber online dükkan açabileceğiniz facebook store, akıllı link takip aracı, anlaşmalı bankalardan ücretsiz sanal pos, kullanıcı ve güvenlik yönetimi, google sitemap, google analytcs, google adwords konularında bilgilendirmeler yapılmakta ve sizlere özel olarak öğretilmektedir. Peki e-ticaret sistemlerinin ücretleri ne kadar ?

E-TİCARET PAKETLERİ NE KADAR

Neticaret son güncel e-ticaret paketlerini yayınlamıştır. Hiç bir uğraşda bulunmanıza gerek kalmadan bütün prosedürler halledilerek e-ticaret siteniz özel istekleriniz doğrultusunda açılmaktadır. E-ticaret paketlerinin ücretlerini ve detaylı özelliklerini öğrenebilmek için; "E-ticaret Paketleri". Peki Neticaret yazılımlarının farkı ne ?

NETİCARET'iN AYRICALIKLARI NELER ?

Neticaret e-ticaret sektöründe 12 yıldır profesyonel çalışmalar yapmakta ve müşterilerine özel eticaret siteleri geliştirmektedir. 2000'in üzerinde referansı ile bu sektörde kendini kanıtlamış ve kanıtlamaya devam edecek bir firmadır. Yapılan yazılımların tamamında güvenlik önlemleri, tasarımın şıklığı, fark yaratan kalite ve kolay / rahat kullanım baz alınmıştır. Dilerseniz Neticaret ile birlikte çalışan referans firmalara buradan bakabilirsiniz.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle