Elektronik Ticaret Sitelerinin Genel Özellikleri Elektronik Ticaret Sitelerinin Genel Özellikleri
neticaret

MÜŞTERİ ODAKLI RAHAT KULLANIM ÖZELLİKLERİ

Neticaret elektronik ticaret siteleri rahat kullanım özellikleri ve son derece ileri teknolojileri ile e-ticaret sitelerinizi hem kolay hem de hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz. Sadece 1 günde sanal mağaza sahibi olabilir ve hemen sitenize ürünlerinizi eklemeye başlayabilirsiniz.

Sunucu barındırma, sipariş ve aynı zamanda kargo yönetimi, size özel çoklu mail hesapları, 500’ün üzerinde tema seçeneği, ücretsiz teknik ve eğitim desteğinin yanında bir e-ticaret sitesinde olması gereken her türlü özelliğe sahip olabilirsiniz.

ARAMA OTORU OPTİMiZASYONU

Açılacak her sitede olduğu gibi e-ticaret sistemlerinde de yapılacak olan arama motoru optimizasyonu çalışması oldukça önemlidir. Gerek Neticaret e-ticaret paketlerinin SEO uyumlu olması ile gerekse özel olarak alacağınız SEO / SEM eğitimleri ile arama motoru optimizasyonunda çığır açabilirsiniz. Bu sayede sektörünüzde bulunan rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz.

YÜZLERCE TEMA VE GELİŞTİRİLEBİLİR TASARIM

12 yılın vermiş olduğu tecrübe sonucu oluşturulan 500’ün üzerinde temadan herhangi bir tanesini siteye uygulayabilir ve aynı zamanda özel olarak hazırlamış olduğunuz tasarımları da sitenize entegre edebilirsiniz. Dilerseniz 500+ temadan bir tanesi seçin dilerseniz de Neticaret temalarına bağlı kalmadan istediğiniz tasarımı sitenize entegre edin. Dilerseniz de Negrafik ekibi ile kaliteli ve teknolojik tasarımlarla tanışın.

GÜVENLİ ALTYAPI

128bit SSL, 3D Secure Sanal Pos Kurulumu, Firewall, RAID5, IPS ve IDS sistemlerine sahip olarak hem siteniz üzerinden hem de sunucunuz üzerinden bütün güvenlik önlemlerine sahip olabilirsiniz. Sitenize gelecek her türlü soruna özel çözümler ve garanti Neticaret’ten.

KAMPANYA – İNDİRİM

E-ticaret sitelerinizde her zaman kullanacağınız kampanya ve indirimlerinizi özel olarak size açılmış olan yönetim panelinden yönetin. Müşterilerinize hediye çekleri vererek sitenizi daha cazip kılabilir ve aynı zamanda çoklu e-posta gönderimi sağlayarak tanıtım ve reklamlarınızı yönetebilirsiniz.

TEK NİK DESTEK ve EĞİTİM

Neticaret teknik destek ve eğitimlerde sınır tanımıyor. Sitenizle ilgili yaşayacağınız en ufak bir sorun için dahi anında ister mail odaklı isterseniz de online telefondan ulaşabileceğiniz destek ekibinden yardım alabilirsiniz. Ayrıca verilen eğitimler sayesinde e-ticaret, pazarlama, SEO, reklam ve elektronik ticaret siteleri hakkındaki bütün konular ile ilgili bilgiler edinebilirsiniz. Demo talebi gönderebilmek için;

demo

Bakmanızda faydalı olacak bazı konular; ETİCARET PAKETLERİ | Tüketiciler E-ticaret Sitelerini Neden Tercih Etmektedirler ?Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle