E-ticarette Telefonla Sipariş ve Kapıda Teslimatın Önemi E-ticarette Telefonla Sipariş ve Kapıda Teslimatın Önemi

E-ticaret sitesi açtıktan sonra müşterilerinize vereceğiniz destek oldukça önemlidir.Çünkü elektronik ticaretin bir avantajı olarak görülmekte olan telefonla kurulan iletişim sayesinde satışların arttırılması sağlanabilmektedir. Telefonla verilen destek ve hizmetler sonucu açmış olduğunuz e-ticaret sitesi üzerinden bütün Türkiye’ye online sipariş verebilme şansınız bulunmaktadır.

online destek

7/24 TELEFONDA ONLİNE DESTEK VERMEK

Sahip olduğunuz yazılımda online destek hattının olup olmamasına oldukça özen gösterin. Müşterilerinize yapacağınız satışların sayısında bir numaralı etken telefonda yapılan görüşmeler iken iki numaralı etkende online destek alanlarından verilen bilgilerin olduğunu kesinlikle unutmayın. Bunların yanında kesinlikle 7/24 müşterilere destek vermeye çalışın. Unutmayınız ki sitenizden alışveriş yapacak olan tüketicilerin en çok önem verdiği şey sizlerle irtibata geçebilmeleridir. İşte bu irtibatı bir ya da birden fazla telefon hattı kullanarak yapmaya çalışın. Bu önerilere uyduğunuz taktirde e-ticarette telefonla alınan siparişlerin satışlarınızda ne kadar etkili olacağını göreceksiniz.

KAPIDA TESLİMATA VERİLEN ÖNEMİN SATIŞLARA ETKİSİ

E-ticaret sitelerinden alınan ürünlerde kapıda ödeme yapmak isteyen müşterilerin sayısı oldukça fazladır. Onlara daha sağlıklı hizmet verebilmek için uygulamanız gereken bazı ayrıcalıklar vardır. Kapıda teslimatın satışlarınıza etkisini görebilmeniz için aşağıdaki önerileri uygulamanız yeterli olacaktır. 1.) E-ticaret sitenizde kesinlikle online kargo takip özelliğinin bulunmasına dikkat edin. 2.) Aldığınız siparişleri en kısa sürede müşterinize ulaştırmaya çalışın. Çalıştığınız kargo ve kurye şirketlerinin hizmetlerini dikkatli bir şekilde araştırın. 3.) Kapıda ödemelerde hem nakit hem kredi kartı ile ödeme seçeneklerinin olmasına özen gösterin. Kapıda teslimat ile ilgili sitenize özel alanlar oluşturun ve çalışmakta olduğunuz firmanın yanında kendi güvenilirliğinizden ve teslimat özelliklerinden bahsedin

Online sipariş hattı ve kapıda teslimat konusuna dikkat ettiğiniz sürece, sektörünüzde, en kısa sürede hayal ettiğiniz başarıya ulaşabilirsiniz. Hayal ettiğiniz bu başarıya sahip olabilmek için Neticaret tarafından geliştirilmiş olan profesyonel e-ticaret paketlerini deneyebilirsiniz. E-ticaret sistemlerini ücretsiz bir şekilde daha yakından tanıyabilmek için buraya tıklayarak demo talebinde bulunabilirsiniz.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle