E ticaret Sistemi ile Bilgisayar Mağazası Açma E ticaret Sistemi ile Bilgisayar Mağazası Açma

Günümüzde en çok satışı yapılan elektronik cihazlardan bir tanesi bilgisayarlar. Aynı zamanda türevlerinin yani laptop, mouse, klavye, monitör kullanımınında ve alımının da hızlı bir şekilde arttığı bilinmekte. Ancak bu sektörle yani bilişim ile ilgilenen bir çok firmanın hala e ticaret sistemi bulunmamakta.

paynetDiğer sektörlerde mağazaların bir sitesinin bulunmaması normak ancak bilişim sektörü ile uğraşan bir işletmenin henüz bir site sahibi olamaması açıkçası insanları şaşırtmakta. Bunun yanında bilgisayar ve türev cihazlarının satışı ve alımı oldukça fazla sayıda olmakta. Yani bilişim firmalarının eticaret site sahibi olması onların hem kalitesini ortaya koymakta hemde satışlarını arttırmakta.

BİLİŞİM FİRMALARINA ÖZEL E-TİCARET SİSTEMİ

Bilişim firmaları internet üzerinden kredi kartı ile, havale ile ya da kargoda kapıda ödeme sistemleri ile birlikte satış yapabilmektedirler. Havale ya da kapıda kargoya ödeme sistemleri sorunsuz bir şekilde kurulabilmektedir. Ancak kredi kartı ile ödeme alınabilmesi için sanal pos alınması gerekmektedir. 

Sanal pos alındığı taktirde direk olarak sisteme entegrasyonu sağlanmakta ve kredi kartlarına özel bir şekilde satış yapılabilmektedir. Eğer sanal pos alınamıyorsa paynet bayi e-ticaret paketi kullanılabilir. 

PAYNET BAYİ E-TİCARET PAKETİ

Bu sistem ile birlikte Paynet'te bulunan 7 adet sanal pos kullanılabilmektedir. Banka poslarının bir çoğunun komisyon oranları %0 ile %1 arasında değişmektedir. Bu sanal posları banka başvurusu olmadan kullanabilirsiniz. E-ticaret siteniz açıldığı anda paynet posları direk olarak sitenize entegre edilmektedir.

Paynet sistemi sayesinde Arena Bilgiayar'ın Pencere.com'da bulunan bütün bilişim ürünlerini satışa sunabilirsiniz. Aynı zamanda kendi bilişim ürünlerinizi de sitenize ekleyerek satabilirsiniz. Pencere.com'da bulunan bütün ürünler ise sitenize resimleri ve ürün açıklamaları ile birlikte gelmektedir. Ancak kendi ürünlerinizi eklerken açıklamaları ve resimlerini kendiniz girmeniz gerekir. Sanal poslar ve komisyon oranları için ise 0 212 256 60 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

E-TİCARET SİTESİNİN ÖZELLİKLERİ NASIL OLACAK ?

Bu sistemler sayesinde profesyonel bir eticaret sitesine sahip olacaksınız. Onlin ebir şekilde ürün ekleme yapabilecek ve ürün satışları ile birlikte siparişlerini takip edebileceksiniz. Yüzlerce tasarım arasından istediğinizi seçebileceksiniz. Eğer özel bir tasarım istiyorsanız e-ticaret paketinin geliştirebilir olması özelliği sayesinde kendi özel tasarımınızı da kullanabilirsiniz.

Sınırsız destek ve e-ticaret sitesi hakkında eğitimler alabilirsiniz. Siteniz üzerinden kampanyalar yapabilir aynı zamanda promosyon ürünler belirleyebilirsiniz. Üstün ürün arama ve arama motoru optimizasyonu sayesinde kendi farkınızı yaratabilirsiniz. 

Paynet e-ticaret paketi hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilir ve aklınıza takılan ya da öğrenmek istediğiniz her sorunun cevabını alabilirsiniz. Dilerseniz hemen sağ üst kısımda bulunan ücretsiz demo talebi butonu ile istek göndererek bu sistemi online olarak inceleyebilirsiniz.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle