E ticaret Scripti E ticaret Scripti Nasıl Olmalı

Elektronik ticaret sitelerinin temelini scriptler oluşturmaktadır. Script bir betik ile yazılmış olan açık ya da kapalı kaynak kodların oluşturduğu bir bütündür. Her sitenin yapılabilmesi için bu kodlara ihtiyaç bulunmaktadır. Dinamik sayfalar geliştirebilmek için gereklidirler.

ASP İLE E-TİCARET SİTESİ YAPMAK

E-ticaret siteleri oluşturulmadan önce binlerce satır kod yazmak gerekmektedir. Sitenin içeriğinde bulunan her alan için ayrı bir kodlar bütünü yazılmaktadır. Örneğin iletişim sayfası için ayrı bir betik, ürün siparişi vermek için ayrı bir script, yönetici panelini oluşturabilmek için ayrı bir betik yazılması gerekir. En basit olarak sadece yazı yazabilmek için dahi sisteme eklemeniz gereken kodlar bulunmaktadır.

Neticaret microsoft tarafından geliştirilmiş olan ASP e ticaret scripti ile yazılımlarını tamamlamaktadır. Asp sayesinde dinamik yani işlem yapılabilen web siteleri oluşturulabilmektedir. E-ticaret sektöründe oldukça fazla kullanılan ve büyük firmaların tercih ettiği asp yazılım dili ile birlikte internet üzrinde istenildiği şekilde e-ticaret sitesi açılabilmektedir. 

NETİCARET E-TİCARET SCRIPTLERİ

Neticaret bütün güvenlik önlemlerini alarak e-ticaret sitesi açmak isteyenler için ASP betik dili ile yazılımlar geliştirmiştir. Geliştirilen bu e ticaret scripti ile kendinize özgü dinamik bir şekilde kullanabileceğiniz e ticaret sitesine sahip olabilirsiniz. Bu yazılım dili ile bir e-ticaret sitesini baştan yazmak yıllar almaktadır. Ancak Neticaret uzaman yazılımcıları ile birlikte bu uzun süreyi göz önüne almış ve uzun emeklerin sonucunda her geçen yıl geliştirilen e-ticaret scriptini ortaya çıkarmıştır. 

NETİCARET SİTELERİNİN ÖZELLİKLERİ

Neticaret ile asp altyapısının bir arada kullanıldığı e-ticaret paketlerinde bir sanal mağazada olması gereken bütün özellikler bir araya getirilmiştir. Siteye giriş yapan müşteri ve sitede ürün satmak isteyen üretici için her türlü kolaylık sağlanmış ve internet üzerinden hızlı ve rahat bir şekilde alışveriş yapılabilinmesi için her şey düşünülmüştür. Sizde bir e-ticaret sitesine sahip olmak ve özel e ticaret scripti ile fark yaratmak istiyorsanız iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle

Yorumlar - 1

Sergen Ç. - 14.08.2013 - 12.56

Asp son yılarda en çok kullanılan yazılım dillerinden bir tanesi. Özellikle microsoft altyapılı olmasından kaynaklı her türlü güvenlik önlemi alınabiliyor. Eğer asp e-ticaret scripti uzmanları tarafından yazılıyorsa tereddüt etmeden kullanılabilir.