Kaliteli, Uygun Fiyatta E-ticaret Paketleri Kaliteli, Uygun Fiyatta E-ticaret Paketleri

Türkiye’de şu anda yaklaşık olarak 40 milyon internet kullanıcı bulunmaktadır. Bu kullanıcılar ortalama olarak 1 saat internet kalmakta ve çoğunluğu ise neredeyse gününün tamamını internette geçirmektedir.

Yaklaşık olarak 8000 işletme, kurum, firma internet üzerinden e-ticaret hizmeti vermektedir. Bu işletmeler bir taraftan müşteri kitlesini arttırırken diğer taraftan da satışlarını katlıyorlar. Her geçen gün ise sahip oldukları eticaret siteleri sayesinde geleceğe yatırım yapıyorlar. Kimisi bilişim sektöründen, kimisi mobilya, kimi market, kimisi elektronik eşyalar satan bir işletme kimisi ise pastaneci. Hemen hemen her sektör elektronik ticarette yerini almaya başladı. Gözlükçüler, ayakkabıcılar, kuyumcular, elektrikçiler e-ticaret sitelerinin vermiş olduğu sosyal paylaşım sitelerinde de yer alarak kendi markalarını tüm dünyaya tanıtmayı başardılar.

Onlar teknolojiyi takip ederek hedeflerine ulaşmış olan kimseler. Ya siz ne yapıyorsunuz? Elinizde satmanız gereken ürünler var satamıyor musunuz? Ya da daha çok ürün satmak ve mağazanızı genişletmek mi istiyorsunuz? O zaman yapmanız gereken tek bir şey var. Neticaret eticaret paketleri ile tanışmak. Sizlere özel olarak tasarlanan ve uluslar arası güvenlik sistemlerinin kullanıldığı şık ve gösterişli eticaret tasarımları ile siz de internet üzerinde bir sanal mağazaya sahip olabilirsiniz. Sahip olduğunuz sanal mağazanıza yerel mağazanızda satmakta olduğunuz ürünleri girer ve hedef kitlenizi 40 milyona kadar yükseltebilirsiniz. Sadece Türkiye’de yurt dışında da ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz. Unutmayın ki internet siteleri tüm dünyaya açık olan yazılım sistemleridir.

Aklınıza takılan sorulara gelince; E-ticaret siteleriniz güvenlikli midir? Sanal pos kurulumunu siz mi yapıyorsunuz? Arama motorlarında nasıl yer alacağım ? Nasıl sitemin reklamını yapacağım? Bu konu hakkında hiçbir bilgim yok, buna rağmen eticaret sitemi nasıl yöneteceğim? Diye soruyorsanız hepsinin cevabı Neticaret yazılım sistemlerinde. İlk olarak beğeninize sunulan bir tasarım yapılıyor. Ardından uluslar arası güvenlik sistemleri ile siteniz donatılıyor. Sizlere arama motorları, reklamlar ve e-ticaret sitenizi nasıl yöneteceğinize dair detaylı eğitimler veriliyor. Bu sayede eticaret paketinizi aldıktan ve siteniz kurulduktan sonra keyifli bir şekilde yolunuza siz devam ediyorsunuz.

Neticaret 1000’in üzerinde refaransı ile sizlere de referans olmak ve başarınızı paylaşmak için bekliyor. Girişimciler internette ürünlerinizi yayarak e-ticaretin keyfine varabilirsiniz.