E ticaret Paketleri - Site Açılımı Eğitimler ve Kurslar E ticaret Paketleri - Site Açılımı Eğitimler ve Kurslar
E-ticaret paketi internet tabanlı sahip olduğunu bir site yardımı ile online ödeme sistemlerini kullanarak satış yapabildiğiniz bir yazılım paketidir. Bu paket içerisinde sipariş paneli, ödeme sistemlerinin kurulması, ürün-içerik-resim ekleme alanları, yönetim paneli, seo uygulaması, facebook store gibi bir çok özellik bulunmaktadır.
 
eticaret yazilimE-ticaret Sitesi Nasıl Açılır ?
 
Neticaret e-ticaret paketi satın alındığında bir e-ticaret sitesinden istenen bütün özellikler sisteme eklenir. İlk olarak şirketinize özel bir alan adı www.siteadi.com gibi bir adres alınır. Ardından bu alan adı son derece güvenli ve Turkcell altyapısını kullanan sunuculara bağlanır. Ardından eticaret yazılım paketi bu siteye entegre edilir. Bu ana kadar yapılan çalışmalar sonucu eticaret siteniz hazırlanmış olur. 
 
Neticaret E-ticaret Kursları
 
Bundan sonra sitenizi yönetebilmeniz için sizlere eğitimler ve özel kurslar verilmektedir. Sitenize nasıl ürün ekleyeceğiniz, resimleri nasıl yöneteceğiniz, seo alanlarına nasıl girişler yapacağınız, tasarım değiştirmeleri gibi siteye ait bütün özellikler gösterilmektedir. Ardından sipariş yönetimi, kargo yönetimi, facebook store kurulumu gibi bütün eklentiler tek tek anlatılmaktadır. Bu anlatımlardan sonra kullanmak istediğiniz ödeme sistemleri sitenize entegre edilir. Bu ödeme sistemleri sanal pos, payu, paynet, paypal, ipara, havale, kargo ile kapıda, mobil ödeme gibi bütün sistemleri kapsamaktadır.
 
Artık siteniz üzerinden satış yapmaya başlayabilirsiniz. Ancak site açıldığı anda birden kullanıcı girişi olmasını imkansızdır. Bu dünya üzerinde açılan her sitede geçerli bir olaydır. Bunun için sizlere özel olarak SEO yani arama motoru optimizasyonu ve reklam eğitimleri verilmektedir. Bu eğitimler sayesinde arama motorlarından nasıl kullanıcı çekeceğinizi ve yayınladığınız reklamların en faydalı olarak nasıl size dönüş yapacağını öğrenirsiniz. Google, yandex gibi arama motorlarından alınan reklamların yanı sıra (SEM), mail marketing yani toplu mail gönderme sistemleri de anlatımaktadır.
 
Sonuç olarak Neticaret eticaret yazılımı paketlerinden herhangi birini satın aldığınız taktirde bu sistem tam anlamı ile size öğretilir, anlatılır ve başarıya hızlı bi şekilde ulaşmanıza yardımcı olunur. Satış yapabilmek sadece sizin sitenizi güncel tutmanıza ve ilgilenmenize bağlıdır. Ürnlerimiz sayfasından en son güncellenen ürünlerimize ulaşabilirsiniz.
 
NETİCARET E-TİCARET PAKETLERİ

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle