Neden Elektronik Ticaret Sitelerini Açarken E-ticaret Firmasıyla Çalışılmalı Neden Elektronik Ticaret Sitelerini Açarken E-ticaret Firmasıyla Çalışılmalı

Neticaret elektronik ticaret platformları üzerine çalışan bir firmadır. Yani sanal mağaza alt yapısı tedarik etmektedir. Eçözüm olarak 2001 yılında kurulmuş ve şu anda 2000’in üzerinde işletmeye hizmet vermektedir. Bu işletmeler internet ortamında ürünlerini online bir şekilde pazarlayabilecekleri bir e-ticaret sitesine sahip olmuşlardır.

Türkiye’de Elektronik Ticaret’e Büyük İlgi Bulunmakta

Son dönemlerde Türkiye’de elektronik ticarete yönelik büyük bir eğilim bulunmaktadır. Hem arz tarafında hem de talep tarafında bu eğilim gün geçtikçe sayısını arttırmaktadır. Her geçen sene ise elektronik ticarette yapılan satışlar katlanarak büyümektedir. Neticaret bu büyümede en büyük katkılardan birine sahip lider bir firmadır. E-ticaret sistemlerini kullanarak sanal mağaza kurmak isteyen müşterilerine özel çözümler üretmektedir.

neticaret firması

E-ticaret Sitesi Açarken Neden Bir E-ticaret Firması ile Çalışılmalıdır ?

E-ticaret sitesi açmak isteyenler bunu tanıdıkları bir yazılımcı vasıtası ile, ücretsiz yazılımlar kullanarak ya da site yapan bir firmaya giderek açabilirler. Ancak uzun yılların vermiş olduğu tecrübelerden uzak kalarak bazı riskleri almak zorunda kalırlar. Örnek olarak sitenin barındırıldığı sunucular ve sitenin ödeme sayfasında bulunan şifreleme sistemlerine sahip olamazlar.

E-ticaret Sistemlerinin Güvenliği Ön Planda Olmalı

Sunucuların güvenliği saldırıları ve tehditleri engellemekte ve bunun yanında veri kaybı yaşanmaması için sürekli yedek almaktadır. Ödeme sayfasında bulunan şifreleme sistemleri ise özellikle müşterilerin kart ve iletişim bilgileri olmak üzere bütün bilgilerin şifrelenerek üçüncü bir şahısın önüne geçmektedir. Yani Neticaret e-ticaret paketleri kullanılarak açılan bir sitede uluslar arası benimsenmiş olan tam tekbil donanım ve teknoloji kullanılmaktadır.

Neticaret Sürekli Sağlıklı Hizmet Anlayışı ile Sizlerin Yanında

Satış sonrası verilen sürekli telefon ve mail desteği ile birlikte Türkiye’de alışılmamış olan bir destek hizmeti verilmektedir. Bunun yanında e-ticaret yazılımları sürekli güncellenmekte ve paketi satın almış olan firmalar bu güncellemeden faydalanabilmektedir. Özel olarak; kullanılmakta olan ve sisteme entegrasyonu sağlanan eklentiler ile arama motorlarının istekleri doğrultusunda yazılımlar sayesinde sıralamalarda daha üst yerlerde yer alınabilmesi için arama motoru analizleri yapılmaktadır.

E-TİCARET PAKETLERİ ALINDIĞINDA SÜREÇ NASIL İŞLER

E-ticaret paketleri satın alındıktan sonra site sahibine anahtar teslim bir şekilde açılarak verilmektedir. Müşteri dilerse Neticaret’in sözleşmeli olduğu firmaların ürünlerinin entegrasyonunu direk olarak sitesine sağlayabilir. Tedarikçi firmalar sayesinde sağlanan bu entegrasyonlar sayesinde güncel bir şekilde e-ticaret sitenize ürünleriniz eklenmiş olur.

Eğer farklı bir ürün satıyorsanız yani Neticaret’in sözleşmeli olduğu ürünlerin dışında kendiniz özel olarak ürünlerinizin satışını yapmak istiyorsanız, e-ticaret paketleri ile sahip olacağınız yönetici paneliniz sayesinde kendi ürünlerinizi fotoğrafları, açıklamaları, detayları ve arama motoruna uygun olacak şekilde yerleştirdiğiniz başlık, açıklama ve keywords alanları ile sitenize ekleyebiliyorsunuz.

DEMO TALEBİ

E-ticaret sistemlerini daha yakından incelemek ve ücretsiz bir şekilde bu sistemleri denemek istiyorsanız buraya tıklayarak demo talebinde bulunabilirsiniz.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle