Neticaret Tasarım,Ödeme Sistemleri ve Ürünlerin E ticaret Entegrasyonları Neticaret Tasarım,Ödeme Sistemleri ve Ürünlerin E ticaret Entegrasyonları

E ticaret entegrasyonları son yıllarda oldukça fazla önem kazanmaya başladı. Özellikle kişiye özgü yapılan tasarım entegrasyonları, çoklu ürün entegrasyonları ve ödeme sistemi entegrasyonları eticaret sitesi sahibi olmak isteyenler için büyük kolaylıklar sağladı.

ÜRÜN ENTEGRASYONLARI

Neticaret eticaret sistemleri ile sahip olduğunuz ürünlerinizin, size ürün sağlayan tedarikçilerinizin ürünlerinin ve Arena ürünlerinin hızlı ve kolay bir şekilde entegrasyonları sağlanabilmektedir. Geliştirilen sistemler sayesinde hem manuel olarak hemde otomatik olarak ürün güncellemeleri yapılabilinmektedir. Sahip olduğunuz binlerce ürünün ya da tedarikçi firmadaki ürünleri entegrasyonları sadece bir kaç dakika içerisinde yapılabilinmektedir. 

TASARIM ENTEGRASYONLARI

Neticaret e-ticaret yazılımları ile birlikte sitenize özel tasarımlar yaptırabilmektesiniz. Size özel ve sizlerin düşünceleri baz alınarak yapılan tasarımlar kısa bir süre içerisinde sanal mağazanıza entegre edilebilinmektedir. Tasarım entegrasyonlarını sahip olduğunuz veya tutacağınız tasarımcılar sayesinde de kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz. Bulunduğunuz sektöre ayrımı yapılmadan her türlü alanda teknolojik tasarımlar yapılabilinmektedir.

ÖDEME SİSTEMLERİNİN ENTEGRASYONLARI

E-ticaret sitelerinde en çok önem verilmesi gereken konulardan bir tanesi ödeme sistemleridir. Şu anda kullanılmakta olan onlarca farklı ödeme sistemi bulunmaktadır. Bunlardan sanal pos, havale, kargo ile kapıda, mobil ve payu, paypal, paynet gibi ödeme sistemleri başı çekmektedir. Neticaret yazılımları ile bu ödeme sistemlerinin entegrasyonları oldukça hızlı ve rahat bir şekilde yapılabilinmektedir. Her ödeme sisteminin entegrasyonu için günlerinizi ayırmak yerine neticaret paketleri sayesinde güvenilir bir şekilde çok kısa sürede entegrasyon yapma ayrıcalığınız bulunmaktadır.

Eğer bir e-ticaret sitesi sahibi olmak istiyorsanız kendinize bazı sorular sormanız gerekmektedir. Nasıl bir tasarım kullanacağım, hangi ödeme sistemleri eticaret sitemde olacak, sisteme koyacağım ürünler neler olacak? Bu soruların cevaplarını tam anlamı ile verdiğini zaman tek yapmanız gereken özel olarak yazılmış olan neticaret paketlerinden bir tanesini kullanmanız.