E ticaret Ankara - Elektronik Ticaret Siteleri E ticaret Ankara - Elektronik Ticaret Siteleri

Ankara Türkiye'nin başkenti ve üç büyük il arasında geçiyor. Bir çok işletmeyi, firmayı, holdingi bünyesinde barındıran bir il. Aynı zamanda ülkenin yönetimi buradan gerçekleştiriliyor. Peki bu ilde ticaretle uğraşan kaç kişi var ? Tabi ki binlerce. Ancak Ankara'da eksik olan bir şey göze çarpıyor. İstanbul ve İzmir'e göre e-ticaret rekoltesi biraz düşük durumda.

Ankara'da bulunan ve kendi sektörünü aynı zamanda e alışveriş sitesine taşımak isteyenler için paynet e-ticaret paketi. Paynet e-ticaret paketi ile sanal pos başvuru yapma zorunluluğunuz olmadan ya da sanal pos ücreti ödemeden bir e-ticaret sitesine sahip olma avantajı sunuyor. Eticaret siteniz açılıyor ardından sanal pos entegrasyonu da ücretsiz olarak yapılıyor.

Eğer sektörünüz bilişim ise ve bilişim ürünleriniz ile birlikte Arena'a bulunan bilişim ürünlerini de internet üzerinden satışa sunmak istiyorsanız şu anda bulunmanız gereken en doğru sayfadasınız. Neticaret / Arena iş birliği ile hazırlanan eticaret paketlerinde online kredi kartı ile satış yapabileceğiniz bir e ticaret sitesine sahip olabilmektesiniz. Siz yeter ki internetten de satış yapmak ve cirolarımı katlamak istyorum deyin bu yeterli.

Paynet E-ticaret Paketlerinin Özellikleri

E ticaret Ankara başlıklı konumuzda Ankara ile ilgili bu yazımızı yazmamızın sebebi e ticaret sektöründe biraz eksik kalınmasından dolayıdır. Dünya'da ve Türkiye'de e-ticaret yazılımlarını kullanarak oldukça hızlı bir şekilde yol alan binlerce işletme bulunmaktadır. Sizde bu işletmelerin arasına kısa bir süre içerisinde giriş yapabilirsiniz.

Paynet e-ticaret paketi ile birlikte profesyonel bir elektronik ticaret sitesine sahip olursunuz. Bu site sayesinde onlina ürün siparişi alabilir ve bu ürünleri satışa sunabilirsiniz. Sitenizden ürün almak isteyen müşterileriniz üstün arama motoru optimizasyonu sayesinde daha çok sitenizi ziyaret etmeye başlarlar. Açılacak olan bu siteniz sayesinde ürünler arasından kampanyalı ürünleri ya da promosyonlu ürünleri belirleyerek sitenize gelen kullanıcı akışını da arttırabilirsiniz. Kesinti olmadan sürekli teknik destek yardımı ile aklınıza takılan her türlü sorunun cevabını alabilirsiniz.

Paynet sistemi ile 7 adet bankanın sanal posunu ücretsiz bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Bu posların ise bir çoğunun komisyon oranları %0 ile %1 arasında değişmekte. Yani oldukça düşük komisyon oranları ile satışlar yapabiliyorsunuz. Açılan sitenize müşteriniz giriyor, rahat ve güvenilir bir şekilde kredi kartı ile alışverişini yapabiliyor. Alışveriş yapıldığı anda Arena'da bulunan hesabınıza paranız aktarılıyor. Dilerseniz haftalık olarak paranızı çekiyor dilerseniz de Arena'da bulunan ürünlerden hesabınızda biriken para kadar ürün alabiliyorsunuz.

Şimdi Ankara'da e ticaret zamanı. Sizde hemen 0 212 256 60 00 numaralı telefonu arayın. Neticaret'in bir süreliğine kampanyalı olan Paynet e-ticaret paketini kampanyayı kaçırmadan alın.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle