E-tahsilat Online Tahsilat Sistemi E-tahsilat Online Tahsilat Sistemi

E-tahsilat sistemi ile işletmeler ya da firmalar kredi kartı kullanan müşterilerinden online tahsilat yapabilirler. E-tahsilat sistemine sahip olan işletme bir alan adına sahip olur. Bu alan adı sayesinde internet ortamında online ödeme alabilir. Türkiye'de var olan bütün bankaların sanal posları bu sisteme entegre edilebilmektedir. Yapmanız gereken tek şey işletmeniz adına bir veya daha fazla sanal pos sahibi olmaktır. 

E-tahsilat online tahsilat sistemi ile birlikte açılan siteniz firmanızın isteklerine göre entegre edilebilmektedir. Açılan sitede firmaya özel tasarım yapılır. Özel bir logo, anasayfada özel bir tasarım ve görseller ile firmanın kalitesi yansıtılmış olur. Tasarım aşaması ve sanal pos kurulumları bittikten sonra sistemin yönetim paneli hakkında detaylı eğitim ve özel kurslar verilir.

online ödeme sistemi

MÜŞTERİLER YA DA BAYİLER NASIL ÖDEME YAPAR ?

Firma ana yönetim sayfasına sahiptir. Bu sayfadan istediği kadar kullanıcı üyeliği açabilir. Her bayisine ayrı ayrı kullanıcı vererek onlardan tahsilat yapmaktadır. Eğer bayilerin müşterileri var ise onlarda siteye giriş yaparak ücretsiz bir şekilde üye olabilirler.

Ödemeler ise oldukça basittir. Üye girişi yaptıktan sonra (siz bunu üyeliksiz giriş olarakta tanımlayabilirsiniz) karşılarına ödeme sayfası gelmektedir. Bu ödeme sayfasında boş bir alan bulunmaktadır. Buraya ödeme yapılacak tutar girilir. Ardından sistem bazı bilgiler ile birlikte kredi kart bilgilerinin girilmesini ister. Adından ödeme yap butonuna tıklanır ve paranız sanal pos hesabınıza geçmiş olur.

SİSTEM GÜVENİLİR Mİ ?

Sunucular Turkcell altyapısında barındırılmaktadır ve Firewall ile birlikte IDS ve IPS güvenlik sistemleri ile korunmaktadırlar. Müşteri ve bayilerinizin kredi kart güvenlikleri için ise uluslar arası 128bit SSL şifreleme sistemi kullanılmaktadır.

AVANTAJLARI NELER ?

Bu sistem ile yapılan ödemeleri online olarak iptal edebilirsiniz.  Kim ne zaman ne kadar hangi ay kaç para ödeme yapmış yönetici paneliniz sayesinde görebilirsiniz. Müşterilerinize ya da bayilerinize özel komisyon oranları belirleyebilir ya da taksitli ödeme saçenekleri sunabilirsiniz. Bayi ve alt bayi sayınız çok ise zincir tahsilat yapabilirsiniz.

İnterenete girebilen her türlü cihazdan bu sistemin kontrolünü sağlayabilirsiniz. ayrıca size ödeme yapmak isteyen müşterileriniz ipad, iphone, android tabletler, akıllı telefonlardan ve diğer bütün interenete bağlanılabilen cihazlardan sizlere ödeme yapabilmektedirler. Bu programı aynı zamanda musasebe programları ile de entegre edebilirsiniz. Kısacası tahsilat derdinize son verecek ve bütün işlemleri online yapacak olan bir tahsilat sitesine sahip olacaksınız. E-tahsilat site örnekleri için; Referanslar

E-TİCARET SİSTEMLERİ

Dilerseniz e-tahsilat sistemini özel olarak e-ticaret sitenize de entegre edebilirsiniz. Eğer bir eticaret sisteminiz var ise ve sitenizi değiştirmeden kredi kartı ile ödeme alabilmek istiyorsanız Neticaret sizler için özel çözümler sunmaktadır. Bu çözümler ve avantajlar için 0 212 256 60 00 'ı arayabilirsiniz.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle