Cepten Tahsilat | Mobil Ödeme Siteleri Cepten Tahsilat | Mobil Ödeme Siteleri

Cepten tahsilat diğer adı mobil ödeme sistemlerini anlatmadan önce bu sistemlerin kullanılmakta olduğu e-tahsilat siteleri hakkında genel bilgi verelim. E-tahsilat siteleri online kredi kartı ile ödeme almanızı sağlayan sitelerdir. Örnek olarak http://2a-ticaret.com/ ziyaret edebilirsiniz. Bu siteyi yeni bir sayfada açarak yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

BAYİLERİN KULANIMI

Bayileriniz kendi müşterilerine yaptıkları satışların tutarını sizin online tahsilat sisteminizden size ödeyecekler ve bayilerinizin satış hasılatı sizin kasanıza girecek. Aşağıdaki resimden bayilerinizin bu sistemi nasıl kullanacağını görebilirsiniz.

bayi tahsilatı

ALT BAYİLERİN KULLANIMI

Dilerseniz bayileriniz kendi alt bayilerini de tanımlayabilirler ve bu sayede alt bayilerin de hasılatlarını kendi kasanızda toplayabilirsiniz.

YÖNETİM PANELİNİZ

E-tahsilat sitenizin yönetim ve ayarlarını, sanal poslarınızın komisyon ve taksit ayarlamalarını ve rapor işlemlerinizisitenizin yönetim panelinden yani admin panelden yapabilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifre yazarak admin panele girdiğinizde karşınıza dashboard alanı gelir. Dashboard size anlık canlı tahsilat bilgilerini verir. Hangi bayiler, müşteriler ne kadar ödeme yapmış, banka bilgileri neler, ödeme, ödemelerin tarihleri gibi bilgileri bu yönetim paneli sayesinde öğrenebilirsiniz.

kullanıcı paneli

Ana menüdeki işlemler menüsüne tıkladığınızda bayi ve müşterilerinizin yaptığı ödemeleri listeleyerek görebilirsiniz. Bu menüde bayi bazında, banka bazında, taksit-tek çekim bazında ve bir çok farklı filtreye göre raporlar alabilirsiniz. İhtiyaç olması durumunda yapılan ödemeleri online iptal/iade yapabilirsiniz. Toplam tutarı iade yapabileceğiniz gibi bir kısmı iade de yapabilirsiniz.

ÖDEME RAPORLARI

Ödemelerle ilgili çok çeşitli grafik raporlar alabilirsiniz. Bankaların raporları, bayilerin raporları, dönemsel tahsilat raporları gibi. Bayilerinizi tanımlayabilir, bayilerle ilgili raporlar alabilirsiniz. Bayileriniz alt bayilerini görebilir. Hem bayilerinizin hemde alt bayilerin kullanıcılarını görebilir ve aynı zamanda onları yönetebilirsiniz.

işlem raporları

yönetim paneli

E-tahsilat sitenize sınırsız sayıda sanal pos ekleyebilirsiniz. Dilediğinizde sanal posları aktif edebilir, dilediğinizde pasifleyebilirsiniz. Her sanal posa taksit seçeneklerini açabilirsiniz. Taksit seçeneklerine dilediğiniz gibi komisyon oranları ekleyebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için http://e-tahsilat.com.tr/etahsilat-kurumsal sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

CEPTEN TAHSİLAT VE MOBİL ÖDEME

Yukarıda anlatılan özellikleri ve daha fazlasını cep telefonlarınızdan gerçekleştirebilirsiniz. Yani cepten tahsilat yapabilir aynı zamanda müşterilerinize mobil ödeme seçenekleri sunabilirsiniz. Bu sistemi internete bağlanabilen cep telefonlarından ve tablet bilgisayarlardan da yönetebilirsiniz.

Kaynak: http://e-tahsilat.com.tr/

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle