Bilişim Firmalarına Özel 7 Adet Sanal Pos İçeren E-ticaret Ürünleri Bilişim Firmalarına Özel 7 Adet Sanal Pos İçeren E-ticaret Ürünleri

7 adet sanal pos ile hazır bir şekilde e-ticaret sitenize sahip olabilirsiniz. Banka başvurusu yapmadan ve sanal pos ücreti ödemeden müşterilerinizden kredi kartları ile ödeme alabilirsiniz.

Profesyonel bir e-ticaret sitesine sahip olmak ve bu site üzerinden ürünlerinizi online bir şekilde satışa sunmak istiyorsanız paynet bayi e-ticaret sistemi sizler için büyük bir fırsat. Yeni nesil e-ticaret ürünleri ile paynet sanal poslarının buluşması sonucu ortaya çıkan ve şık tasarımları ile rahat ve kolay bir şekilde e-ticaret yapmanızı sağlayan e-ticaret yazılımları ile sizde sanal ortamda yerinizi alabilir, daha çok müşteriye tanıtımlarınızı yapabilirsiniz.

E-TİCARET PAKET ÖZELLİKLERİ

  • Profesyonel e-ticaret sistemi
  • Online olarak ürün ve sipariş yönetim paneli
  • Size özgü geliştirilebilir tasarım
  • Arama motorlarında ayrıcalık tanınmasını sağlayan otomatik seo
  • Promosyon ve kampanya yönetimi
  • E-ticaret destek ve eğitimi

PAYNET SANAL POS ÖZELLİKLERİ

Banka başvurusu olmadan ve sanal pos için ayrı bir ücret ödemenize gerek kalmadan 7 adet bankanın sanal posu e-ticaret sitenize kurulmaktadır. Kurulan sanal posların bir çoğunun 12 taksit komisyon oranı %0 ile %1 arasında değişmektedir. Alacağınız e-ticaret paketinde sanal poslarınız kısa bir süre içerisinde eticaret sitenize entegre edilmektedir.

ARENA ÜRÜN ENTEGRASYONU

Arena Bilgisayar'ın sahio olduğu pencere.com sitesindeki ürünlerden sınırsız bir şekilde faydalanmanızı sağlayan Arena ürün entegrasyonu sitenize tanımlanmaktadır. Bu sayede satışa sunduğunuz pencere.com sitesindeki ürünlerin stok, ürün, sipariş bilgilerine güncel bir şekilde ulaşma imkanından faydalanabilirsiniz.

PAYNET BAYİ E-TİCARET PAKETİ HAKKINDA DETAYLI BİLGİLER

Bu e-ticaret paketini kullanabilmeniz için Arena bayisi ve Paynet üyesi olmanız gerekmektedir. Garanti, Yapı Kredi, Akbank, İş Bankası, Finansbank, HSBC, Halkbank olmak üzere 7 adet bankanın sanal posunu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Sitenizde satacağınız ürünlerinizde 12 taksite kadar taksitlendirme seçeneğinde bulunabilirsiniz. Sanal pos için herhangi bir bankaya başvuru yapmanıza ya da ücret ödemenize gerek yoktur. Paynet sanal posları e-ticaret sitenize entegre edilmiş bir şekilde sizlere teslim edilir. 

E-ticaret sitenizden kredi kartı ile alınan ürünlerin ödemeleri Arena'daki cari hesabınıza geçer. Dilerseniz cari hesabınızdaki parayı ufak komisyon oranları ile haftalık olarak çekebilir, dilerseniz de Arena'da bulunan ürünlerden satın alabilirsiniz. 

E-TİCARET SİTESİ ANAHTAR TESLİM NE KADAR

Tasarım, alan adı, hosting ve diğer bütün yazılımlar ile birlikte sanal poslarınızın kurulumu dahil e-ticaret paketinizin yıllık ücreti 1800 TL'dir.

facebook paylas