Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
BKM Express Nedir ? Bankalar Arası Kart Merkezi BKM Express Nedir ? Bankalar Arası Kart Merkezi
bkm express

BKM Express bankaların ortak platformu olan Bankalar Arası Kart Merkezi’dir. BKM Express sayesinde kart bilgilerinizi alışveriş yaptığınız iş merkezi ile paylaşmadan kolay, hızlı ve aynı zamanda güvenli bir şekilde işlem yapmanızı sağlayan bir ödeme sistemidir.

BKM Express’e Nasıl Üye Olunur

BKM Express ile alışveriş sitelerinden ürün alabilmeniz için tek yapmanız gereken şey kurumsal siteye giriş yaparak üye olmanız ve ardından tek bir sefere mahsus olmak üzere kartınızı tanıtmanızdır. Kart numaralarınızın ilk 4 ve son 4 hanesini BKM Express ile paylaşmanız yeterli olacaktır. O anda size bir aktivasyon mesajı gelir. Bu mesaj bankanızda kayıtlı olan cep telefonu numaranıza gelmektedir. Aktivasyon kodunuzu sisteme girdikten sonra BKM Express ile online alışveriş sitelerinden ürün almaya başlayabilirsiniz.

BKM Express ile Nasıl Alışveriş Yapılır

BKM Express ile ödeme alabilmeniz için alışveriş yapacağınız e-ticaret sitelerinde BKM Express sisteminin kurulu olması gerekmektedir. Ödeme yapmadan önce karşınıza çıkacak olan BKM Express ile öde butonuna tıklayarak hesabınıza giriş yaparsınız. O anda tanımlamış olduğunuz kartlarınız kartlarınız ile birlikte ürün tutarı karşınıza gelir. Size en uygun kartınızı ve taksitlendirme seçeneğine tıklarsınız. O anda cep telefonu numaranıza bir aktivasyon mesajı gelir. Bu aktivasyon kodunu kullanarak alışverişinizi tamamlamış olursunuz.

BKM Express’in Avantajları Nelerdir

BKM Express ile birlikte sizlere sunulmuş olan taksitlendirme ve puanlama seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. İnternetten online alışveriş yapacağınız zaman kredi kart bilgilerinizin yanınızda olmasına gerek yoktur. Üyelik bilgileriniz ve cep telefonuna gelen aktivasyon kodu ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Kart bilgisi olmadan ve kart bilgilerinizi iş yerlerine vermeden güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

Kartlarınızı Taşımanıza Gerek Kalmayacak

BKM Express ile farklı bankaların kartlarına tek bir hesap kullanarak ulaşabilirsiniz. Kart bilgilerinizi girmeye gerek kalmadan rahat ve hızlı bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Kartınızı yanınızda taşımanıza gerek yoktur. Alışverişlerinizde taksitlendirmeler yapabilir aynı zamanda puan biriktirebilirsiniz. Bunlara ek olarak BKM Express uygulamasını cep telefonlarınıza indirerek istediğiniz cep telefonu ya da banka kartına para gönderebilirsiniz.

Neticaret BKM Express Entegrasyonu

Neticaret Türkiye’Nin E-ticaret Sağlayıcısı uzman yazılım kadrosu ile BKM Express entegrasyonunu e-ticaret sitelerinize sağlamaktadır. Detaylı bilgi için telefon numaramız 0 212 256 60 00.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle