Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Bayi Ödeme Sistemi Bayi Ödeme Sistemi

Netahsilat bayi ödeme sistemi ile birlikte tüm bayilerinizin ödemelerini online kendi e-tahsilat siteniz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Tek tek bayilere gitmeye gerek kalmadan, bayilerinizin ödeme yapabilmek için firmanıza gelmelerine, havale, EFT, çek, senet ve diğer uğraştırıcı ödeme yöntemlerine gerek kalmadan tek bir çatı altında tüm ödemelerinizi toplayabilirsiniz.

Netahsilat bayi ödeme sistemi ile birlikte firmanıza bir ödeme sayfası açılmaktadır. Bayleriniz bu ödeme sayfasına giriş yaptıktan sonra ödeme kaleminden seçecekleri tutar ya da direk olarak ekrana girdikleri tutarı yazdıktan sonra kredi kart bilgilerini girerek ödemelerini yapabilmektedirler. Ödeme yapıldığı anda sizlere bilgi mesajı gönderilmek ile beraber yapılan tüm ödemeleri online olarak takip etme şansınız bulunmaktadır.

Bayi Ödeme Sistemi Özellikleri

Bayi ödeme sisteminiz özel olarak alınacak bir alan adına ya da aktif olarak firmanız için kullanılan alan adının alt alan adına kurulabilmektedir. Örnek olarak odeme.firmaadi.com ya da odemefirmaadi.com gibi. örnek olarak aşağıda bulunan iki farklı referansımızı inceleyebilirsiniz.

https://www.aristonsanalpos.com/

https://odeme.inciaku.com/

√ Bayi ödeme sistemi kurulduktan sonra tüm bayileriniz sizlere kredi kartları ile ödemelerini yapabilmektedirler. Ödeme sayfaları ileri teknoloji güvenlik önlemleri ile koruma altına alınmaktadır. Ayrıca uluslar arası güvenlik önlemleri ile sitelerin barındırıldığı sunular korunmaktadır.

√ Bayi ödeme sistemi Netahsilat'ın AR-GE çalışmaları İTÜ Araştırma Geliştirme Bölgesi Teknokent'de gerçekleştirilmektedir. Pazarlama, satış, teknik destek ve diğer birimler İstanbul/Esentepe'de bulunan merkez ofiste faaliyet göstermektedir.

√ Bayi ödeme sistemi Netahsilat özel bir yönetim paneline sahiptir. Bu yönetim paneli aracılığı ile yapılan bütün ödemelerin grafiksel ve istatistiksel raporların takibi yapılabilmektedir.

√ Bayi ödeme sistemi ile ödem yapan bayilerin her ödemesi sistem tarafından kayıt altına alınır. Bu sayede yapılan ödemelere ulaşılmak istendiğinde sadece bir kaç saniye içerisinde bu işlem yerine getirilebilmektedir.

Bayi Ödeme Sistemi Fonksiyonları

√ Netahsilat bayi tahsilat sisteminde yanlış bir ödeme yapıldığında online iptal ve iade işlemleri sadece tek bir tuş ile yerine getirilebilmektedir. Banka, bayi ya da bayilerin müşterilerinin ödeme yapabildiği bu sistemde tek tek ödeme iptali, için banka, müşteri ve diğer müşteri temsilleri ile saatlerce konuşmaya gerek kalmamaktadır.

√ Cepten tahsilat özelliği sayesinde bayileriniz isterlerse cep telefonlarından, isterlerse tablet bilgisayarlarından isterlerse de internete bağlanabilen herhangi bir cihaz üzerinden ödemelerini gerçekleştirebilmektedirler.

bayi ödeme sistemi

√ Kredi kartlarından tek çekim ve taksitli tahsilat yapılabilir. Bayilerden, alt bayilerden ve onların müşterilerinden tahsilat yapılabilmektedir.

√ Bayilerinizden ve müşterilerinden isterseniz üyelikli isterseniz de üyeliksiz tahsilat yapabilirsiniz. Bayi ve müşterileriniz ödeme ekstrelerine istedikleri zaman sistem üzerinden ulaşabilmekte ve her ödeme yapıldığında kendilerine bilgi maili gönderilmektedir.

√ Bayi ödeme sistemleri muhasebe/ERP programları ile entegre bir şekilde çalışmaktadır. Bu sayede yapılan ödemelerin direk olarak muhasebe programlarına işlenmektedir. Ekstra bir işlem yapılmasına gerek kalmaz. Muhasebe cari ve ekstre entegrasyonu gerçekleştirilebilir.

Bayi Ödeme Sistemini Test Etmek İsterseniz;

Netahsilat bayi tahsilat sistemini test etmek isterseniz 0 212 256 60 00'ı arayabilir ve direk olarak e-tahsilat uzmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz. Dilerseniz de Ücretsiz Demo Talebi göndererek e-tahsilat uzmanlarımızın sizlerle temasa geçmelerini sağlayabilirsiniz.

Netahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle