Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
İş Ortaklarımız İş Ortaklarımız

  Tüm Bankalar

  E-ticaret sektörünün önemli paydaşlarından olan bankalarla işbirliklerimiz ve teknik entegrasyonlarımız güçlü bir şekilde sürmektedir. Gerek bankaların teknik ve süreç anlamında e-ticaret sistemimizden beklentilerinin karşılanması gerekse firmamızın hizmet ve sanal pos tahsisatı konusunda bankalardan beklentilerinin karşılanması noktasında ortak çalışmalarımız devam etmektedir.

  Neticaret e-ticaret programlarımız Türkiye ‘de sanal pos hizmeti veren tüm bankaların altyapısına entegredir. Ürünlerimizi kullanan firmaların sadece bankalara sanal pos tahsisatı ile ilgili başvuru yapmaları yeterlidir. Sanal pos şifrelerinin verilmesini müteakip (1) iş günü içinde kurulum ve aktifleştirme gerçekleştirilmektedir.

  Bankaların e-ticaret sitelerinde olmasını istedikleri 128 Bit SSL, 3D Secure ve benzeri güvenlik sistemleri Neticaret eticaret paketlerinde standart olarak bulunmaktadır.

  Akbank

  Akbank ile 2009 yılından bu yana Akbank ‘ın müşterilerine yönelik e-ticaret paket kampanyası yürütmekteyiz. Akbank müşterilerine Neticaret e-ticaret paketlerini tavsiye etmekte ve çeşitli aktivitelerle müşterilerinin Neticaret paketleri ile e-ticaret başlamalarını teşvik etmektedir. Bu kampanya çerçevesinde müşterilerimize %50 indirimli sanal pos hizmeti sağlayan Akbank ayrıca cazip taksit komisyon oranları da sunmaktadır.

  Garanti Bankası

  Garanti Bankası ile 2010 yılından bu yana Garanti Bankası ‘nın müşterilerine yönelik e-ticaret paket kampanyaları yürütmekteyiz. Garanti Bankası KOBİ ve kurumsal müşterilerine Neticaret e-ticaret paketlerini ve Netahsilat e-tahsilat paketlerini önermektedir. Bu kampanya çerçevesinde müşterilerimize ücretsiz sanal pos hizmeti sağlayan Garanti Bankası ayrıca cazip taksit komisyon oranları da sunmaktadır.

  Finansbank

  Finansbank ile 2011 yılından bu yana Finansbank ‘ın müşterilerine yönelik e-ticaret kredisi çalışması yürütmekteyiz. Firmamızdan e-ticaret paketi ya da sanal mağaza çözümü almak isteyen işletmeler kaynak olarak Finansbank ‘tan faizsiz e-ticaret kredisi alabilmekteler. 12-24 Ay arası vadeli olabilen faizsiz eticaret kredisi ile işletmeler kolaylıkla e ticarete adım atabilmekteler. Finansbank ile yaptığımız işbirliği kapsamında banka müşterilerimize ücretsiz sanal pos hizmeti sağlamanın yanı sıra cazip taksit komisyon oranları da sunmaktadır.