Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
E-ticaret Paketinizin Bu Ayrıcalıklara Sahip Olmasını İstermisiniz E-ticaret Paketinizin Bu Ayrıcalıklara Sahip Olmasını İstermisiniz
eticaret paketi

E-ticaret sitesi açacaksanız bir ayrıcalığı olması gerekir. Rakiplerinizin önüne geçebilmeniz için hem tasarım, hem yazılım hem de sitede kullanılacak özelliklerin sizleri bir adım öne geçirmesi önemlidir. İşte bu nokta da devreye Neticaret paketleri girmektedir. Teknolojiyi yakından takip eden ve uygulamalarını sürekli geliştiren yazılım ekibi ile birlikte görselliğien ince ayrıcalıklarına kadar süzen tasarım ekibi tarafından sizlere özel e-ticaret siteleri geliştirilmektedir.

Neticaret e-ticaret paketleri güvenlidir. Alt yapısı ile, sunucu bazlı güvenliği ile ve ödeme sistemlerinde kullanılmakta olan uluslar arası güvenlik sistemleri ile e-ticaret siteniz garanti altına alınmaktadır. Bu sebeplerden dolayı 1600+ işletme bu paketleri tercih etmiştir. Her geçen sene bu sayı hızlı bir şekilde artmaktadır.

NASIL BİR YOL İZLENİR

İlk olarak e-ticaret sitesi açma istediğinde bulunmanız gerekmektedir. Bu istekten sonra sizlere nasıl bir paket ve nasıl bir tasarım kullanmak istediğiniz kısacası idealinizdeki e-ticaret sitesini anlatmanız istenmektedir. Siz idealinizdeki siteyi anlatırsınız ardından hem yazılım hem de tasarım ekibiniz tarafından hayaliniz olan site için çalışmalara başlanır. Siteniz çok kısa bir süre içerisinde açılır ve Neticaret yazılımlarını geliştiren Eçözüm tarafından garanti altına alınır.

İŞLETMENİZE UYGUN PAKET SEÇİMİ

Ürünlerimiz sayfasından işletmenize en uygun olan paketi özelliklerini inceleyerek öğrenebilirsiniz. E-ticaret hakkında detaylı bir bilginiz yok ise dilerseniz telefon üzerinden dilerseniz size özel bir toplantı düzenlenerek hangi paketin işletmenize en uygun olduğu hakkında görüşmeler yapılır. Paket tercihi yapıldığı gün içerisinde e-ticaret siteniz açılır. Sitenize açıldıktan sonra nasıl bir şekilde yönetim panelini kullanacağınız sizlere aktarılır.

Eticaret paketi içerisinde 500’ün üzerinde özel tema bulunmaktadır. Ancak siz sadece işletmenize özel bir tasarım isterseniz tasarım ekibimiz ile bir toplantı yapmanız sağlanır. Yapılan bu toplantının ardından kategori, görseller, tonlamalar, logo kısacası sitenizde inşasını kurarsınız. Sizler hayalinizi anlatırsınız tasarım ekibimiz bu hayali temaya dönüştürür. E-ticaret paketlerinin özelliklerini inceleyebilmek için ürünlerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

E-TİCARET PAKETLERİNİN GENEL ÖZELLİKLERİ

Neticaret e-ticaret paketleri kolay kullanım özellikleri ve güncellenen teknolojisi ile birlikte sitenizin yönetimini hızlı ve kolay bir şekilde yapmanızı sağlamaktadır. Arama motorlarında üstün performans sağlayabilmeniz için özel SEO eklentileri geliştirilmiş ve akıllı linkleme özelliği sisteme eklenmiştir. Bunlarla birlikte seo title, description ve keywords alanı sisteme eklenerek arama motorlarında hangi kelimeler ile çıkacağınızın görüntüsünü ayarlayabilmektesinizdir.

Eşsiz tasarım seçeneklerinden dilediğinizi kullanabilirsiniz. Geliştirilebilen tasarım özeliği sayesinde dilerseniz bir tasarımcı ile dilerseniz de Negrafik ekibi ile birlikte yeni bir tasarımın sitenize entegrasyonunu sağlayabilirsiniz. Bütün ödeme sistemlerini en ufak bir sorun dahi yaşamadan dakikalar içerisinde sitenize entegre olmasını sağlayabilirsiniz. Kullanılan güvenlik sistemleri sayesinde her türlü tehdit, saldırı, veri kaybı ve hukuksal işlemlerin önüne geçebilirsiniz.

BU KADAR MI ?

Yukarıda saydığımız özellikler Neticaret paketlerinin çok ufak bir kısmını sizlere aktarabilmiştir. Paketler hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için site içerisinde araştırma yapabilir, iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilir yada ücretsiz demo talebinde bulunarak nasıl bir sistem kullanacağınızı herhangi bir ödeme yapmadan test edebilirsiniz. Demo talep formuna hemen sayfanın sağ üst kısmında bulunan butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle