3. E-ticaret Konferansı ve Fuarı 15 Mayıs'da Haliç Kongre Merkez'inde 3. E-ticaret Konferansı ve Fuarı 15 Mayıs'da Haliç Kongre Merkez'inde

3. E-ticaret Konferansı ve Fuarı, elektronik ticaret sektöründe ve ilgili alanlarda faaliyet göstermek olan kurum ve kuruluşlardan bir araya gelen temsilciler ve izleyicileri ağırlayacağı konferans da Haliç Kongre Merkezi’nde toplanıyor.  15 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak olan  bu konferansta her geçen yıl daha fazla büyüyen e-ticaret sektörü, gelişimi ve bu gelişimde katkısı olan e-ticaret stratejileri üzerine değinilecek.

3. e-ticaret konferansı3. E-ticaret Konferansı ve Fuarı

E-ticaret sitelerinde yapılan satışlar, tüketicilerin istekleri, uygulanması gereken stratejiler, alım ve satım analizleri üzerine en son trendler,  hukuki düzenlemeler, kullanılan ödeme sistemleri, son yılların en çok ilgi toplayan odağı sosyal medya, müşteri hizmetleri ve verilmesi gereken destekler üzerine yapılan geleneksel e-ticaret ve konferansı ve fuarı için en son bilet alım tarihi ise 30 Nisan olarak belirlendi. Yurt içi ve yurt dışından e-ticarete yöne veren uzmanlar ve konuşmaları takibinde önemli bilgilerin paylaşılacağı 3. E-ticaret Konferansı ve Fuarı’na katılımların bir sene öncesine göre çok daha fazla olacağı tahmin ediliyor.

Turkcell, BKM, PAYU gibi büyük firmaların sponsor olduğu 3. E-ticaret Konferansı ve Fuarı’nda konuşmacıların program ise şu şekilde;

09.30 – 09.45 Açılış Konuşması BKM Genel Müdürü Dr. Soner Canko

09.45 – 10.30 21. Yüzyılda E-ticarette Mükemmellik Megan Quinn

11.30 – 12.15 Dijital Pazarlamada Strateji Geliştirme Paul Smith

13.30 – 14.10 Kadınlar E-ticaret’in Geleceğini Nasıl Etkileyecek? Valerie Dagand

15.05 – 15.45 Ticaret’in “e”si olmaz Serdar Kuzuloğlu

 

3. E-ticaret Konferansı ve Fuarı’nın Ücretleri

15 Mayıs Perşembe günü 09.00 – 17.00 arasında gerçekleştirilecek olan 3. E-ticaret Konferansı ve Fuarı’nın katılımcı ücretleri Nisan ayında yapılan kayıtlar için 500 TL + KDV Mayıs ayında yapılan kayıtlar için ise 550 TL + KDV olarak belirlenmiş durumda.

İletişim için;

Ceyhan Taşçı: ceyhantasci@imiconferences.com.tr

Hande Akkuş: handeakkus@imiconferences.com.tr

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle