Neticaret E-ticaret Sanal Pos Çözümleri Neticaret E-ticaret Sanal Pos Çözümleri

SANAL POS HAKKINDA

Sanal Pos orjinal adı ile Virtual Point of Sale internet tabanlı yazılımlar üzerinden kredi kartları ile alışveriş yapılmasını sağlayan bir sistemdir. Kısaca VPOS olarak adlandırılır. Sanal pos yerel mağazalarda kullanılan ve kartların teması ile birlikte çekim yapılan posların internet ortamında kullanılan halidir. Ürün satışı yapan site ile birlikte ürün alacak kişi arasında para transferinin yapılmasında kullanılmaktadır. 

SANAL POS NASIL ALINIR

Sanal pos alabilmek için bankalara şirket adına başvurmak gerekir. Bir ader şirket hesabı açtırılır ve sanal pos için gerekli sözleşmelerle başvurular yapılır. Başvurunun onay süresi her banka için farklıdır. 1 hafta ile 3 ay süre içerisinde sanal pos başvurunuz sounçlanmaktadır. Banka sanal pos başvurunuzu kabul etmeden önce şirketinizin geçmişine ve satacağınız ürününle beraber sahip olduğunuz e-ticaret sitenize bakmaktadır. Bu kriterler sonucu sizlere olumlu ya da olumsuz bir şekilde kesinlikle dönüş yapmaktadır.

NETİCARET SANAL POS ÇÖZÜMLERİ

Neticaret eticaret yazılımları bütün bankaların sanal poslarının entegerasyon aşamasında sizlere kolay ve hızlı çözümler sunmaktadır. Yeni nesil sanal pos entegrasyonu sayesinde, bankadan alınan sanal pos kurulumu dakikalar içerisinde e-ticaret paketlerine entegre edilmektedir. Teknolojik olarak tasarlanmış olan ve yazılımları özenle oluşturulan Neticaret e-ticaret sistemleri hızlı bank pos entegrasyonları ile sizlere özel sanal pos çözümleri sağlamaktadır.

SANAL POS ALAMIYORSANIZ

Eğer şirketinize sanal pos alamıyorsanız ya da sanal pos başvurunuzun kabul edileceği süreyi bekleyemem diyorsanız alternatif sanal posları kullanabilirsiniz. Bilişim sektörlerine özel olarak çalışmalar yapmakta olan paynet müşterilerine 7 bankanın sanal posunu ücretsiz olarak sunmaktadır. Banka başvurusu yapmadan, sanal pos için ayrı bir ücret ödemeden Arena ürünü entegrasyonuna sahip olarak Paynet sisteminin sanal poslarını kullanabilirsiniz.  

NETİCARET E-TİCARET PAKETLERİ - PAYNET

Neticaret e-ticaret paketleri ile birlikte ücretsiz bir şekilde yapılan paynet sanal pos kurulumları ile birlikte kendinize özgü şık tasarımlı, teknolojik e-ticaret bilişim sitenize sahip olabilirsiniz. Özgün aynı zamanda geliştirilebilir tasarımı ile birlikte kampana ve promosyon yönetimlerini yapabileceğiniz ve aynı zamanda sınırsız teknik desteğe sahip olabileceğiniz bu e-ticaret sitesinin ücreti ise sadece 1800 TL. Hem sanal posunuza sahip oluyorsunuz, hem binlerce ürün ekleyebileceğiniz e-ticaret sitesine hemde sınırsız destek alarak Arena'daki bütün ürünlerinde entegrasyonunu sağlayabiliyorsunuz. 

Paynet sanal posları ile müşterilerinizden 12 taksite kadar, bir çoğu %1 %0 arasında komisyona sahip çekimler yapabilirsiniz. Tüm kredi kartlarından ödeme alınması sağlayan bu sistemi kullanırken sanal pos ücreti ödemezsiniz. Müşterilerin kredi kart ekstrelerinde ise Paynet yazısı çıkmaktadır. Paynet posları ile satış yaptığınız ürünlerin ücreti ise Arena'daki cari hesabınıza geçmektedir. Dilerseniz cari hesabınızda bulunan parayı haftalık olarak çekebilir dilerseniz de cari hesabınızdaki para kadar Arena ürünlerinden satın alabilirsiniz.