Hedefim Özgün Tasarımlı E-ticaret Sitesi Kurmak Diyenler Hedefim Özgün Tasarımlı E-ticaret Sitesi Kurmak Diyenler

Hedefim e ticaret sitesi kurmak ve bu site üzerinden satışlarımı arttırmak diyorsanız yapmanız gereken tek şey size en uygun olan e-ticaret yazılımı paketini seçmek. Yenilenen arayüzleri ile birlikte, ulurslararası güvenlik önlemlerinin alındığı e-ticaret yazılım siteleriniz anahtar teslim bir şekilde sizlere teslim ediliyor.

NETİCARET E-TİCARET PAKETLERİNİN ÖZELLİKLERİ

**Alacağınız paketin özelliğine göre 300, 600, 1200, 1800 GB arttırılabilir trafik
**5, 15, 25, 50 GB arttırılabilir web alanı
*1, 2, 4, 6 GB SQL
**20, 80, 120, 200 mail hesabı
*128 Bit SSL şifreleme sistemi
**10.000, 20.000, 50.000, 100.000 e-posta gönderimi
*Sınırsız ürün ekleme
**Muhasebe entegrasyonu
*Facebook Store
**Çoklu fiyat uygulama
*Mobil ödeme imkanı
**Promosyon, kampanya modülleri
*Fırsat Sistemi
**SEO & SEM eğitimleri
*Online Destek & Periyodik Eğitim

Hedefim e-ticaret sitesi kurmak ve başarılı olmak diyenler için ücretli neticaret e-ticaret siteleri ile başarıya sadece bir kaç adım uzaktasınız. Uluslararası güvenlik sistemleri ile donatılmış, yönetimin sadece sizlere ait olduğu,  paketinize özel 500+ tema ya da özel tema belirleyebildiğiniz, site içerisinde bütün değişiklikleri yapabileceğiniz eticaret yazılımları ile daha hızlı ve kolay bir şekilde ürünlerini kendi sanal mağazanızda satışa sunabileceksiniz. 

Sitemap sizler için otomatik olarak oluşturulmaktadır. Bu sayede google ve benzeri arama motorlarında tıklanma oranlarınız eklediğiniz içerik ve ürünler ile birlikte doğru orantılı bir şekilde artmaktadır. Aldığınız pakette bulunan yüzlerce temadan bir tanesini kullanabilirsiniz. Kendinize özel bir tema sahibi olmak istiyorsanız garafik tasarım ekibimizle beraber size özgü temalarınızı geliştirebilirsiniz. Türkiye'de sanal pos hizmeti veren bütün bankaların poslarını 3D secure ile birlikte sitenize entegre edebilirsiniz. Anlaşmalı bankalardan yarı bedelli sanal poslara sahip olabilirsiniz. Neticaret facebook store uygulaması ile sosyal paylaşım siteleri üzerinden de ürün satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Sektörünüze uygun özel tasarımlar üretilerek sizlere özel yeni nesil bir e-ticaret sitesine sahip olabilirsiniz. Referans özel tasarımlar ve ücretleri için : http://www.neticaret.com.tr/grafik/ ziyeret edebilirsiniz.