Neticaret E-ticaret Yazılım Ürünlerinin Özellikleri Neticaret E-ticaret Yazılım Ürünlerinin Özellikleri

Neticaret 2001 yılında kurulmuştur. 12 yıldır e-ticaret sektöründe müşterilerine en sağlıklı hizmetleri vermeye devam etmektedir. Her yıl teknolojinin gelişmesine paralel olarak yeni ürünler geliştirilmekte ve proje ekibi ile birlikte bu ürünler müşterilere sunulmaktadır. ARGE çalışmaları İstanbul Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde yapılmaktadır. Ana merkez İstanbul/Şişli'dedir. Burada satış, pazarlama, eğitim, tasarım, seo, destek ekibi bu bölgede bulunmaktadır. Yazılımlar özel güvenlik önlemleri alınarak yapılmakta, müşteriye özgü tasarımlar geliştirilmekte, ve teknolojik gelişmeler takip edilerek yeni projeler geliştirilmektedir.

Neticaret Yazılım Ürünlerinin Özellikleri

Bütünleşik Çözüm

Neticaret, bir eticaret alt yapısının ve web sayfasının ihtiyacı olan tüm gereksinimleri bütünleşik olarak sunmaktadır. Sistemle birlikte profesyonel e-ticaret yazılımı ve bütün donanım yapısı ile diğer hizmetleri bütünleşik olarak sunulmaktadır.

Güvenlik Önlemleri

Neticaret sistemleri kendisine ait 29 adet sunucuda çalışmaktadır. Sunucular Turkcell iştiraki olan Tellcom'da barındırılmaktadır. Ayrıca kredi kartlarının güvenliği için 128 bit seviyede SSL şifreleme sistemi kullanılmaktadır.

Kolay İçerik Yönetimi

Sınırsız sayıda sayfalar oluşturup, sayfa içeriklerini dinamik olarak değiştirilebilmesi. İçeriklerin imajlara bağlanabilmesi. Haber, anket, reklam imajlarını sitenin bir çok noktasına ekleyebilme. Banner’ların ve haberlerin verilen tarihte otomatik pasifleşmesinin sağlanması.

Sipariş ve Ürün Yönetimi

Online sipariş yönetimi, üyeleri kategorize edebilme, detaylı üye-sipariş raporları, sipariş analizleri, üyelere izinli pazarlama kavramında toplu mailing.Çok detaylı ürün yönetimi, ürüne ait 5 farklı fiyat her müşteri veya bayiye özel indirim yüzdesi uygulaması. Opsiyonlarda miktar ve her opsiyonun fiyatını farklı fiyat olarak tutabilme. Excel’den ürün aktarım özelliği.

Facebook Store

Facebook store özelliği kullanılarak şu anda en büyük sosyal paylaşım sitesi olan Facebook üzerinden üzrün satışı, tanıtımı ve reklamları yapılabilinmektedir.

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motorlarında yerinizi daha rahat alabilmeniz için seo eğitimleri verilmektedir. E-ticaret sitelerinizin seo analizleri yapılarak sizlere teslim edilmektedir. İçerik yönetimi sırasında ve genel sitenizde dikkat etmeniz gereken seo kuralları sizlere detaylı bir şekilde anlatılmaktadır.

Neticaret e-ticaret yazılım ürünlerinin diğer özellikleri için buraya tıklayabilirsiniz. Neticaret azılım ürünleri hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için iletişim numarlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Teknolojik yazılımları online bir şekilde inceleyebilmek için demo talebinde bulunabilirsiniz.