E-tahsilat Online Bayi Tahsilat Sistemi E-tahsilat Online Bayi Tahsilat Sistemi

Bankalara başvuru yapmadan, sanal pos alma zorunluğunuz bulunmadan, sanal pos için herhangi bir ekstra ücret ödemeden paynet bayi e-tahsilat paketi tahsilat sorunlarınızı ortadan kaldırıyor.

PAYNET BAYİ e-TAHSİLAT PAKETİ

Paynet sisteminde bulunan 7 bankanın sanal poslarını kullanabilirsiniz. Bu bankalar; Halk Bank,Garanti,YKB,Akbank,İşbank,Finansbank,HSBC 'dır. Paynet bayi e-tahsilat paketindeki sanal posların bir çoğunun 12 taksite komisyonu %0 ile %1 arasında değişmektedir.

BAYİ TAHSİLAT SİSTEMİ İŞLEVİ

Bayi tahsilat sistemi ile bu sistemi kullanacak olan firmaya bir tahsilat sitesi açılır. Örnek olarak http://e-tahsilat.com.tr/referanslarimiz sayfasındaki örnek siteleri ziyaret edebilirsiniz. Bu sistem firmanıza ait bir site içerisinde de ya da size ait olacak olan yeni bir siteye entegre edilebilir. Bu siteye Paynet sisteminde bulunan ve yukarıda bahsettiğimiz 7 bankanın sanal posu kurulur. Bu sistem ile yaptığınız tahsilatlar ya da size ödeme yapan müşterilerinizin gönderileri Arena'da bulunan cari hesabınızda birikir. Buradan isterseniz haftalık olarak paranızı nakit bir şekilde çekebilir, isterseniz de cari hesabınızda biriken paranız kadar Arena'dan ürün satın alabilirsiniz.

SİSTEMİN AVANTAJLARI

Bu sistem sayesinde kredi kartı bulunan herkesten tahsilat yapabilirsiniz. Tahsilatlarınızı dilerseniz taksitli dilerseniz de komisyonlu olarak belirleyebilirsiniz. Herhangi bir ödemede sıkıntı yaşadığınız anda bu ödemeyi online olarak iptal ve iade edebilirsiniz. İnternete girebildiğiniz her yerden tahsilatlarınızı bütün ödeme detaylarına kadar inceleyebilirsiniz. Örneğin; Bir akıllı telefonunuz varsa ve bu telefon internete bağlanabiliyorsa, yolda yürürken bile tahsilatlarınızı kontrol edebilir ya da ödeme yapabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bu paketi kullanabilmek için ne yapmanız gerekir? Öncelikle Arena bayisi olmalı ve aynı zamanda paynette üyeliğiniz olması gerekmektedir. Buraya tıklayarak paynet sistemine üye olabilirsiniz. Sanal pos başvurusu için bakaya başvuru yapmanız gerekir mi? Sanal pos için herahngi bir bankaya başvuru yapmanız gerekmez. Paynet sisteminde hazır olarak bulunan 7 adet bankanın sanal posunu kullanırsınız. Sanal pos için bir ücret ödeyecekmiyim? Sanal pos içinherahngi bir ekstra ücret ödemenize gerek yoktur. Kredi kartı ekstrelerinde ne yazılı olacak ? Müşterilerinizin kred kartı ekstrelerinde paynet yazar. Paynet'te Arena hesabıma yatan parayı nasıl alabilirim? Dilerseniz haftalık olarak küçük bir komisyon öder ve nakit olarak alırsınız, dilerseniz de arena da biriken ücretiniz kadar ürünü satın alabilirsiniz.

Diğer sorular ve cevapları için buraya tıklayabilirsiniz.