Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Arena Bayilerine 7 Adet Sanal Pos ile E-ticaret Sitesi Arena Bayilerine 7 Adet Sanal Pos ile E-ticaret Sitesi
paynet sanal pos paketi

Paynet E-ticaret paketi profesyonel bir e-ticaret sistemidir. Bu yazılım sayesinde online ürün ve şiparişlerinizi yönetebilirsiniz. Özgün ve özelleştirilebilir bir tasarıma sahip olabilirsiniz. Promosyonlarınızı ve kampanyalarınızı yönetebilir, bizlerden sınırsız teknik destek ve eğitim alabilirsiniz. Arama motorlarında (google, yandex, bing, yahoo) yüksek performanslara sahip olabilirsiniz.

ARENA ÜRÜN ENTEGRASYONU

Şu anda sektöründe lider olan Arena Bilgisayar'ın pencere.com'daki binlerce ürünü paynet e-ticaret paketi ile anında sitenizde. E-ticaret yazılım paketi sayesinde bu sitede yer alan ürünleri sitenizde satışa sunabilirsiniz. Gerçek zamanlı entegrasyonlara sahip olan paynet bayi eticaret paketi ile internet üzerinden online satış yapabilirsiniz.

PAYNET SİSTEMİ SANAL POSLARI

E-ticaret sitenizde kullanmak için sanal pos almanıza gerek yoktur. Paynet sistemindeki 7 adet sanal posu kullanarak banka başvurusu olmadan ürünlerinizi satabilirsiniz. Üstelik bir çoğunun komisyon oranları da %0 ile %1 arasında değişmekte. Sanal posların komisyon oranları hakkında detaylı bilgiye 0 212 256 60 00 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

PAYNET E-TİCARET PAKETİ DETAYLI ANLATIM

*Öncelikle bu sistemi kullanabilmeniz için Arena bayisi ve Paynet üyesi olmanız gerekmektedir. Paynet üyeliğinizi buraya tıklayarak yapabilirsiniz.

*Paynet e-ticaret yazılımı paketi ile 7 adet bankanın sanal posunu kullanabilmektesiniz. Bu bankalar Garanti, Yapı Kredi, Akbank, İş Bankası, Finansbank, HSBC, Halkbank'tır.

*Müşterileriniz siteniz üzerinden ödemelerini tek çekim ya da taksitli olarak yapabilirler. Taksitleri ve komisyon oranları kendi sisteminizden ayarlayabilmektesiniz.

*E-ticaret yapabilmeniz için öncelikle sizlere bir internet itesi açılacak. Bu internet sitesine 7 adet paynet sanal posu entegre edilecek. Müşterileriniz bu site ve e-ticaret ödeme yazılımı sayesinde ödemelerini kredi kartları ile yapabiliyorlar. 12 aya kadar sizin belirlediğiniz taksit seçeneklerinden faydalanabiliyorlar.

*Bankalara sanal pos için başvuru yapmıyorsunuz bunun yanında sanal poslar için herhangi bir ek ücret ödemenize gerek yoktur. Müşterileriniz ödeme yaptığında ekstrelerinde Paynet olarak görünüyor.

*Sanal pos oranları Paynet ve bankaların anlaşmalarına göre zaman zaman değişebiliyor. Ancak genelde %0 ile %1 arasında değişiyor. Sanal pos oranları değişince sistem kendisini otomatik olarak güncelliyor. Sizlerin herhangi bir değişiklik yapmasına gerek yok.

*Bu sistemin en can alıcı noktalarından bir tanesine gelelim. E-ticaret sitenizden alışveriş yapan müşterilerinizin yaptığı ödemeler Arena'daki cari hesabınıza geçmektedir. Dilerseniz burada biriken paranızla Arena'dan paranız karşılığında ürün alabilirsiniz. Dilerseniz küçük bir komisyon oranı ile haftalık olarak Arena'dan paranızı isteyebilirsiniz.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle